2726

تو چرا انقد پشت سر هم تاپیک میزنی پسری؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دمشون گرم یه جا پشت زنارو گرفتن😂😂😂 گواهی توهین به زن بود

اتفاقا ب این منظور نمیدن ک پزشک ممکنه اشنا باشه یا با پول گواهی بده. برا همین فقط پزشک قانونی گواهی میده دیگه

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  

من که یه سری دچار خشکی واژن شده بودم بعد حس میکردم یه گوشت اضافه زده انگاری بیرون  واژنم، دکتر که داشت معاینه میکرد اون قسمتو یهو دیدم به شدت دو طرف بیرون واژنو از هم باز کرد نفسم رفت واسه یه لحظه، بعد دیدم میگه مشکلی نیست گوشت اضافه نیست پرده بکارتت سالمه پارگیشم با خونریزیه، زنک دیوانه میخواستم خفه اش کنم خیلی بد بود،ولی برایه معاینه همون پول ویزیت کفایت میکنه مگه اینکه باکره نباشی،معاینه خانما فرق میکنه با معاینه دخترا،البته اگه بخوای برگه سلامت بگیریو دیگه خبر ندارم شاید پول بیشتر بگیرن شایدم نگیرن

2706