1464
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
1432
دمشون گرم یه جا پشت زنارو گرفتن😂😂😂 گواهی توهین به زن بود

اتفاقا ب این منظور نمیدن ک پزشک ممکنه اشنا باشه یا با پول گواهی بده. برا همین فقط پزشک قانونی گواهی میده دیگه

کاربری قبلیم برا سال۱۳۵۰بود  ۹۸۷۶۵تا تاپیک داشتم با۱۲۳۴۵۶۷پست  طرفدار حقوق حیواناتم ولی اون حیوونی که داری باهاش حرف میزنی اما سرش تو گوشیه رو باید ادب کرد  بعد از کلی خوردن چای سبز برا لاغری فهمیدم تنها راه لاغر شدن با چای سبز اینه خودت بری بالای کوه بچینیش  وقتی یکی پیاممو سین میکنه و جواب نمیده ترجیح میدم فک کنم از ذوق اینکه بهش پیام دادم سکته کرده مرده به حق پنج تن  در ضمن اگه باهاتون سرد برخورد کردم میخام گرمای هوا ازیتتون نکنه   حرف آخرم اینه که از ما جذابا توقع اخلاق خوب نداشته باشین. شاید بگین ولی توکه جذاب نیستی که باید بگم به شما هیچ ربطی نداره  

من که یه سری دچار خشکی واژن شده بودم بعد حس میکردم یه گوشت اضافه زده انگاری بیرون  واژنم، دکتر که داشت معاینه میکرد اون قسمتو یهو دیدم به شدت دو طرف بیرون واژنو از هم باز کرد نفسم رفت واسه یه لحظه، بعد دیدم میگه مشکلی نیست گوشت اضافه نیست پرده بکارتت سالمه پارگیشم با خونریزیه، زنک دیوانه میخواستم خفه اش کنم خیلی بد بود،ولی برایه معاینه همون پول ویزیت کفایت میکنه مگه اینکه باکره نباشی،معاینه خانما فرق میکنه با معاینه دخترا،البته اگه بخوای برگه سلامت بگیریو دیگه خبر ندارم شاید پول بیشتر بگیرن شایدم نگیرن

1403