2703
2553
عنوان

من عاشق یکی هستم. همش دارم بهش فکر میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 105 پست
شما امیدوار باش ، ولی بازم میگم دل نبند ، دیدم پسری های رو که قید حتی خانوادشون رو زدن واسه بدست آور ...

میدونم این چیزا رو، از طرفی میدونم که اون این حرفا رو واس دک کردن من نزده، چون ادم دروغگویی نیس، امتحانش کردم، ببینم چی میشه دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خودمم دقیقا همینم مادرم همیشه میگه

تو هم دم دمی هستی؟، خب دیگه این طبیعیه بین شماها😂، این بیچاره فکر کرده فقط خودش ابن مدلیه، گفته دختر مردمو اذیت نکنم😂، خدایی زیادی رو راسته، میدونم

2720

علاوه بر دمدمی بود خیلی هم خنگن باید مستقیممم بهشون حرف دلتو بگی اگ صد بار با اشاره و  استوری و پروفایل حرفای عاشقانه حرف دلتو بگی نمیفهمن واقعا ک آقایون شاخکاتون رو یکم فعال کنید من یکی ک خسته شدم انقد استوری گذاشتم :|

2714
مگه من رفتم جلو؟، اون اومد جلو، اخه واقعا بچه ی صاف و روراستیه، میدونم واس دک کردنم نگفته اینو

واسه هر چی گفته جوابش نه هست به شما پس دلیلی هم نداره شما الکی پیگیرش بشید و بهش فکر کنید خودتون را مشغول کاری بکنید که دیگه بهش فکر نکنید.

فقط خدا ❤️❤️❤️
واسه هر چی گفته جوابش نه هست به شما پس دلیلی هم نداره شما الکی پیگیرش بشید و بهش فکر کنید خودتون را ...

ینی بعدها هم که مشکلش حل شد نمیاد؟، رفتاراش یجوریه که هر ذختری میفهمه که اونم یه حسی داره، اگه حس نداشته باشه یه سری رفتارا رو نمیکنه اخه

ینی بعدها هم که مشکلش حل شد نمیاد؟، رفتاراش یجوریه که هر ذختری میفهمه که اونم یه حسی داره، اگه حس ند ...

عزیزم شما منتظرش نمون گفته به شما که مشکل داره نمی تونه به چه زبونی بگه به حرکاتش هم دیگه نگاه نکن و برای خودت تفسیرش نکن  عمرت را هدر نده دنبال کیس های ازدواج درست و حسابی باش نه اینجور آدم های بیمار.

فقط خدا ❤️❤️❤️

ببخشید ولی باید گفت . مردا از حرف زدن با خانم ها ودخترا لذت می برن .خوب اگه حرفی زد و درد دلی کرد خوشش اومده . از اینکه شما سریع عاشقش شدی تعجب کرده . چون درک نمی کنه . اون برای تخلیه نیازش به جنس مخالف نگاه می کنه و باهاش حرف می زنه . و دخترای عزیز سریع احساساتی می شن .

من اگه جای شما بودم محلش نمی دادم که بدونه شما محل تخلیه نیاز های .... نیستین . قدر خودتون رو بدونین و ایستگاه استراحت و لذت برای بعضیا نشین .

بذارین طرف اگه واقعا علاقه داره رسمی بیاد جلو 

ببخشید ولی باید گفت . مردا از حرف زدن با خانم ها ودخترا لذت می برن .خوب اگه حرفی زد و درد دلی کرد خو ...

الان یه هفته س محل نمیذارم بهش، اون روزیم که دیدمش، اصلا محلش نذاشتم، بعدشم اونم خیلی سریع عاشق شد و میگفت من خیلیی ازت خوشم اومده و میخوامت و اینا

الان یه هفته س محل نمیذارم بهش، اون روزیم که دیدمش، اصلا محلش نذاشتم، بعدشم اونم خیلی سریع عاشق شد و ...

ببخشید عزیزم رک بهتون می گم .

اگه واقعا بخوان شما رو رسمی میان . وگرنه این حرفا برای خالی شدن نیازهاشون به جنس مخالفه .

می بینه شما هم با این حرفها نرم میشین و دوست دارین .اون می خواد استرس و مشکلات زندگیشو با صحبت با شما و بودن درکنار شما خالی کنه .بدون اینکه تعهدی نسبت به شما داشته باشه 

حالا خودتون باید تصمیم بگیرید که می خواین مایه ارامش و لذت کسی بدون هیچ تعهدی از طرف اون باشین یا نه !!!!

من شخصا به اینجور ادما پا نمی دم . ببخشید ببخشید   ممکنه مثل یه دستمال مچاله بندازتون دور 

2706