2703
2553
عنوان

من عاشق یکی هستم. همش دارم بهش فکر میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 105 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه.    اگه بتونی فراموشش کنی هم ممکنه باز بیادش بیفتی ولی به مرورزمان کمرنگ میشه

ببخشید میشه سوال منو توی تاپیک قبلی جواب بدید بیزحمت 

خعلی ازتون خواستم جواب بدید😔😔😔😔😔😔

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2456
ب امید پولدار شدن نمونن پس ک حالا حالاها پولدار نمیشن بالاخره اندازه قابل قبولی دارن رو نمیکنن

اینم میگفت خواهرش امسال طلاق گرفته با یه بچه، واس همین از ازدواج بیزار شده، میدونم که راست میگه 

2714

هیچی بدتر از دوست داشتن از راه دور نیست 

آدم نمیدونه طرف راست میگه یا دروغ

یکی منو چن سال پیش از راه دور دوست داشت خیلی پاپیچم بود از همه اپ هام بلاکش کرده بودم باز دوباره میومد من میگفتم نه 

الان باهاش در ارتباطم در حد دوست عادی کلا عوض شده اصلا محل نمیده دوست دارم بهم توجه کنه اما نمیکنه

فازش چیه بنظرتون☹️

متوجه نشدم حتما  کدوم تاپئک ؟ برم نگاه کنم

ممنونم ازتون 🙏🙏

عنوان تاپیک این بود :

من بد شدم!

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
دوبار اومده خواستگاری ولی هر بار دعوامون میشه می کاتیم هر سریم تقصیره منه

مث ما، تا حالا تو دو هفته اشنایی دوبار دعوامون شده😂، حسم میگه اینایی که دعواشون میشه عشقشون بیشتره😂

عزیزم پسری ک بخاد تورو هیچ بهونه ای نمیاره همه تلاششم میکنه. من خودم ساعت نه شب قرار خاستگار داشتیم پسره قضاوت میخوند باباش دکتر بود وضع مالی عالی اخلاق عالی همه چی تمام بودن ولی  پسر خالم تا فهمیده بود ساعت هشت شب با شلوار کردی اومد ک من فاطمه رو دوست دارم چهار ساله خدا خدا میکنم۲۵سالم بشه بیام خاستگاری بگیرمش حالا ک دیدم خاستگار داره اومدم..به زور بله رو گرفت و رفت 

اون موقع۲۱سالش بود الان چهار روزه رفته تو۲۵سال بچه هم داریم  

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
2706