1507
1482
عنوان

من عاشق یکی هستم. همش دارم بهش فکر میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 105 پست
دم دمیه دیگه شاید دیونه شد اومد خواستگاری 🤣🤣 ببخشید شوخی کردم

واقعا هم دم دمیه، دیوونس، راست میگه😂، خودشم اعتراف میکنه دیوونه س

چشم درشت، قد بلند، ابرو کمون، گیسو کمندم وای وای وای، قر تو کمرم فراوونه های های😂😂😂

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1517
دم دمیه دیگه شاید دیونه شد اومد خواستگاری 🤣🤣 ببخشید شوخی کردم

به قول دوستمون مردا بیشترشون دم دمین، منظورم شما نیستیا، ولی من دم دمی بودن رو تو پسرای دیگه هم دیدم

چشم درشت، قد بلند، ابرو کمون، گیسو کمندم وای وای وای، قر تو کمرم فراوونه های های😂😂😂
واقعا هم دم دمیه، دیوونس، راست میگه😂، خودشم اعتراف میکنه دیوونه س

شما امیدوار باش ، ولی بازم میگم دل نبند ، دیدم پسری های رو که قید حتی خانوادشون رو زدن واسه بدست آوردن عشقشون 

عزیزم این جوری می گه بیخیالش شی مطمئن باش نمی خواد ادامه بده

پس چرا رفتاراش یجوریه انگار اونم حس داره؟، مثلا زیاد مساد جلوس چشم من میچرخه، مردا اگه نخوان طرفو، جلوی چشم طرفم ظاهر نمیشن

8
شما امیدوار باش ، ولی بازم میگم دل نبند ، دیدم پسری های رو که قید حتی خانوادشون رو زدن واسه بدست آور ...

میدونم این چیزا رو، از طرفی میدونم که اون این حرفا رو واس دک کردن من نزده، چون ادم دروغگویی نیس، امتحانش کردم، ببینم چی میشه دیگه

نه خودمم دقیقا همینم مادرم همیشه میگه

تو هم دم دمی هستی؟، خب دیگه این طبیعیه بین شماها😂، این بیچاره فکر کرده فقط خودش ابن مدلیه، گفته دختر مردمو اذیت نکنم😂، خدایی زیادی رو راسته، میدونم

علاوه بر دمدمی بود خیلی هم خنگن باید مستقیممم بهشون حرف دلتو بگی اگ صد بار با اشاره و  استوری و پروفایل حرفای عاشقانه حرف دلتو بگی نمیفهمن واقعا ک آقایون شاخکاتون رو یکم فعال کنید من یکی ک خسته شدم انقد استوری گذاشتم :|

1396
برای دوستی شاید بخواد ولی ازد فک نکنم

اتفاقا اگه واس دوستی میخواست میموند و بهانه نمیاورد، پسرا این جورین، ولی حالا که اینجوری گفته، ینی دوستی مد نظرش نیست، خودشم میگفت 

علاوه بر دمدمی بود خیلی هم خنگن باید مستقیممم بهشون حرف دلتو بگی اگ صد بار با اشاره و  استوری و ...

ارههه خیلی خنگن😂

عزیزم جواب رد بهت داده پیگیرش نشو و بهش فکر نکن

مگه من رفتم جلو؟، اون اومد جلو، اخه واقعا بچه ی صاف و روراستیه، میدونم واس دک کردنم نگفته اینو

مگه من رفتم جلو؟، اون اومد جلو، اخه واقعا بچه ی صاف و روراستیه، میدونم واس دک کردنم نگفته اینو

واسه هر چی گفته جوابش نه هست به شما پس دلیلی هم نداره شما الکی پیگیرش بشید و بهش فکر کنید خودتون را مشغول کاری بکنید که دیگه بهش فکر نکنید.

فقط خدا ❤️❤️❤️
1508