1542
1541
عنوان

من عاشق یکی هستم. همش دارم بهش فکر میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 105 پست
پس ان شالله که خیر هردوی شما باشه وبه هم برسید 

من از خدامه، با اینکه پولدارم نیست، ولی دلم پیششه، ینی مبشه بشه؟🤔😍

چشم درشت، قد بلند، ابرو کمون هوار هوار، قر تو کمرم فراوونه هزار هزار✌😂😂😂

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

هیچی بدتر از دوست داشتن از راه دور نیست 

آدم نمیدونه طرف راست میگه یا دروغ

یکی منو چن سال پیش از راه دور دوست داشت خیلی پاپیچم بود از همه اپ هام بلاکش کرده بودم باز دوباره میومد من میگفتم نه 

الان باهاش در ارتباطم در حد دوست عادی کلا عوض شده اصلا محل نمیده دوست دارم بهم توجه کنه اما نمیکنه

فازش چیه بنظرتون☹️

متوجه نشدم حتما  کدوم تاپئک ؟ برم نگاه کنم

ممنونم ازتون 🙏🙏

عنوان تاپیک این بود :

من بد شدم!

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
1546
دوبار اومده خواستگاری ولی هر بار دعوامون میشه می کاتیم هر سریم تقصیره منه

مث ما، تا حالا تو دو هفته اشنایی دوبار دعوامون شده😂، حسم میگه اینایی که دعواشون میشه عشقشون بیشتره😂

هیچی بدتر از دوست داشتن از راه دور نیست  آدم نمیدونه طرف راست میگه یا دروغ یکی منو چن سال پیش ...

شاید اخلاقش کلا اینه

عزیزم پسری ک بخاد تورو هیچ بهونه ای نمیاره همه تلاششم میکنه. من خودم ساعت نه شب قرار خاستگار داشتیم پسره قضاوت میخوند باباش دکتر بود وضع مالی عالی اخلاق عالی همه چی تمام بودن ولی  پسر خالم تا فهمیده بود ساعت هشت شب با شلوار کردی اومد ک من فاطمه رو دوست دارم چهار ساله خدا خدا میکنم۲۵سالم بشه بیام خاستگاری بگیرمش حالا ک دیدم خاستگار داره اومدم..به زور بله رو گرفت و رفت 

اون موقع۲۱سالش بود الان چهار روزه رفته تو۲۵سال بچه هم داریم  

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  به مامانم میگم تصادف کردم پام قطع شده چیکار کنم؟میگه بیا خونه حوله داغ کنم بزارم روش یه چای نباتم بهت بدم خوب میشی  هرکی هم فکر میکنه من بی مزم جمع کنه از نی نی سایت بره   پروفایلمم پسرم آقا آراد ۳۰/۷/۹۸ساعت۱۱:۳۵شب خدا بهترین هدیه عمرمو بهم داد خدایا شکرت. خنده هاش همیشگی باشه  
1432
25، دومین تجربه عاشق شدنم، البته دوس پسر زیاد داشتم🙄😂، ولی حسی نداشتم بهشون

وقتی اولین کسیو ک عاشقشی از دست میدی خیلی ناراحت میشی خیلی گریه میکنی خیلی سخت میگذره و هیچحوره قانع نمیشی ک از دستش بدی دومی رو ک از دست میدی بازم ناراحت میشی میگی خدایا اینو دیگه چرا گرفتی ازم ولی سومی و بعدی و ک از دست میدی دیگه ب اون شدت ناراحت نمیشی چون وقتی ب کذشته هم نگاه میکنی میبینی هم ک با ازدست دادن اونا چیززیادی از دست نداده بودی فقط وقتی ادم تو رابطه اس فک میکنه این ادم بهترین شانس زندکیشه و مرد رویاهاشه ولی وقتی میای بیرون از رابطه و زمان میگذره میبینی بهتر از اونا هم اومدن

عزیزم پسری ک بخاد تورو هیچ بهونه ای نمیاره همه تلاششم میکنه. من خودم ساعت نه شب قرار خاستگار داشتیم ...

شلوار کردی 😂، واس من میگه خواهرش امسال طلاق گرفته با یه بچه،  واس همین از ازدواج بیزار شده 

1403
هیچی بدتر از دوست داشتن از راه دور نیست  آدم نمیدونه طرف راست میگه یا دروغ یکی منو چن سال پیش ...

همون فازی که شما داری عزیزم،آدما تو یه حالت نمی مونن قرار نیست همیشه واله و شیدا یکی باشیم که بهمون اهمیت نمیده اونم تا آخر عمر مگه اینکه دیوانه باشیم

حسم میگه اونم تورو دوست داره

حس خودمم همینو میگه، اخه روزایی که میرم کلاس، همش جلو چشممه، در حالی که قبل از رابطه اصلا نمیدیدمش، پس چرا اینجوری میکنه؟

وقتی اولین کسیو ک عاشقشی از دست میدی خیلی ناراحت میشی خیلی گریه میکنی خیلی سخت میگذره و هیچحوره قانع ...

نه بابا،  من تو هر رابطه ای بودم اصلا عاشق طرف نبودم، اولین کسی که عاشقش بودم یادمه تو دانشگاه اومد جلو و شماره داد، من کلاس گذاشتم، بهش برخورد رفت، اینم از دومی

1547