2410
2553
عنوان

دوستدارم ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بر عکس من با وجود داشتن همسر خوب و بچه نازنین ولی دلم میخواد گاهی از زندگی متاهلی مرخصی بگیرم ای برا خودم تنها باشم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
سخت میگیرن خیلی بیخیال باید باشن

با این وضعیت نه نمیشه فکر کن هرجا بری خواستگاری حداقل ۱۰۰ سکه فقط مهریه میگیرن یعنی ۴۰۰ میلیون یک جوون ۲۵ ساله از کجا باید بیاره طلاق هم که هرسال بیشتر میشه

2714
با این وضعیت نه نمیشه فکر کن هرجا بری خواستگاری حداقل ۱۰۰ سکه فقط مهریه میگیرن یعنی ۴۰۰ میلیون یک جو ...

خب میگم سخت نگیرن برای همینه قرار نی هر دختری مهریه بخواد من خودم مهریه بکشم خودمو راضی بشم ۱۰ تا سکه😕مهریه چیه زندگی بخواد بهم بخوره با مهریه بی مهریه بهم میخوره بالاخره اونا بگردن ادم حسابیم پیدا کنن میتونن زن بگیرن ..ولی مسله اینکه ادم حسابی کمه😂چه مرد چ زن

Ça va aller :||||
خب میگم سخت نگیرن برای همینه قرار نی هر دختری مهریه بخواد من خودم مهریه بکشم خودمو راضی بشم ۱۰ تا سک ...

آفرین به شما 👏 ولی الان نه پسرا قانع هستن نه دخترا ، اگه دختره هم بگه من قانعم پسره میگه نه شرایطم خوب نیست ، دختر پسر خوب هم پیدا میشه

آفرین به شما 👏 ولی الان نه پسرا قانع هستن نه دخترا ، اگه دختره هم بگه من قانعم پسره میگه نه شرایطم ...

الان وضعیت من همینه دیگه من میگم قانعم بیا بریم خونه مامانت زندگی کنیم اصلا 😐ولی میگه نه نمیخوام دست خالی بیام ول نمیکنه که😑

چرا اقایون نمیگن زن میخوام؟

برا این که با دخترای چیز خوشن‌..زنم‌ک بگیرن معلوم نیس چ مرگشونه مث نامزد کصافط من ....

چهارساله عقدیم عروسی نمیگیره...وای خسته شدم😭😭

حواسم پرته حواسیه كه  حواسش بهم  نیست میشه برای رفع مشكلم ی صلوات مهمونم كنی😊
برا این که با دخترای چیز خوشن‌..زنم‌ک بگیرن معلوم نیس چ مرگشونه مث نامزد کصافط من .... چهارساله عقد ...

کلا دوست ندارن انگار برن سر خونشون باید با بوکس بزنیم دهنشون😆

2706