2737
2734
عنوان

یه غلطی کردم توش موندم

1143 بازدید | 65 پست

با همکارام قرار گذاشتیم ۲ هفته دیگه بریم سفر

بلیط هم گرفتیم و همه چی ردیفه

چون میخوام شوهرم یک کم بفهمه من چقدر فشار رومه. خیلی وقت بود که میگفت یک کم از هم دور باشیم دلمون برای هم تنگ بشه.

ولی

الان پشیمونم و نگران

آخه ۲ تا بچه ۸ و ۳ سال و ۷ ماهه دارم.

الان یک ساعته از فکر و خیال خوابم نمیبره

تو اطرافیانمون هیچ مادری این کارو نکرده که بچه هاشو بزاره و بره سفر.  

میترسم از واکنش پدر و مادر و خواهرم وقتی بفهمن. 

از واکنش بچه هام میترسم. نگرانم که من نباشم بی تابی کنن😭

یکم زوده ۷ ماه خیلی کوچیکه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بهتریییییین کار رو کردی

برو حالش رو ببر

حسابی حال و هوا عوض کن و با امرژی برگرد سر زندگیت و یه مامان شاد باش 

این یه اشتباه بزرگ تو فرهنگ ماست که فکر میکنیم یه زن بعد ازدواج یا مادر شدن، دیگه نباید برای خودش و تفریح و روحیه‌اش وقت اختصاصی داشته باشه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
۳ شب ۴شنبه شب میریم شنبه صبح میرسیم

میتونی خونه مامانت بذاریش؟ 7 ساله با باباش باشه کوچیکه خ نه مامان خودت. یا هر دوتا خونه مامانت باشن. اخه با باباشون فک کنم همشون کلافه شن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
کنسلش کن  اگه بچه هات بزرگتر بودن  خیلیم خوب بود که بری ولی الان یکم ناجوره

چرا ناجوره

بچه کوچیکش نزدبک چهار سالشه

باباش حتما میتونه چند روز ازش نگهداری کنه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
پسرم ۳ سال و ۷ ماهشه دخترم ۸ سال

ولی باریکلا ب شوهرت ک هیچی نگفت 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
عزیزم بهتریییییین کار رو کردی برو حالش رو ببر حسابی حال و هوا عوض کن و با امرژی برگرد سر زندگیت و ...

عذاب وجدان لعنتی نمیذاره آروم باشم

همش تو فکرم که اطرافیانم میگن چه مامان بی محبت و بی خیالیه

یا تو فکر دخترمم که چندبار گفت هوس مسافرت با قطار کردم

نکن بچه هات  کوچیکن وابستت هستن بعدشم به فکر اون مادر ش هر خواهر شوهرم باش که میخوان با حرفشون عذابت بدن

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
پسرم ۳ سال و ۷ ماهشه دخترم ۸ سال

اها بد خوندم برو با خیال راحت خوش بگذرون

2706