2410
2553
عنوان

اومدم سفر ، نیمخوام برگردم ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 3278 بازدید | 106 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمیدن باید سرمایه گذاری کنی یا ازدواج یا تحصیلی  نیمخوام برگردم

دیگه راهی نداری خوب   یا باید پناعند شی یا برگردی که میگی برا دوستم بد میشه به نظر خودحواهانه عمل کن ول کن بد بشه برگردی باختی 

یه حرفی تو تی وی زدن از رفتن ب خارج منصرف شدم    گفتن ایرانی تو خارج حکایتش مث افغانی تو ایرانه       دیدین بعضیا با عزیزای افغانستانیا چجوری رفتار میکنن  میگن خارج هم برا ایرانیا اینطوریه

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2720
دوست پسر خارجی گیر بیار یه چند وقت باهاش باش و ازدواج کن

اخه تو سه هفته چجوری مخ بزنم 

میخوام برم یه شهر دیکه تقاضا بدم که چشم تو چشم نباشم با اینا فقط میدونم نمیخوام برگردم هرگزززز

اینجا از ایران بدتره  همه ی پسرای ایرانی زن چینی میگیرن فقط  خیلی عجیبه برام

چرا !!!خدایا اون موقع که واسه وارد کردن زن چینی جک میساختیم فک میکردیم شوخیه تا چن وقت دیگه عک کنم عملی بشه!

دیگه راهی نداری خوب   یا باید پناعند شی یا برگردی که میگی برا دوستم بد میشه به نظر خودحواهانه ع ...

خیلی نامردیه پس اخلاقیات و انسانیت ایرانی کجا رفته. نمک خورده نمکدون بشکنه. 

2714
اخه تو سه هفته چجوری مخ بزنم  میخوام برم یه شهر دیکه تقاضا بدم که چشم تو چشم نباشم با اینا فقط ...

با خودشون در این مورد حرف زدی؟ 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
نه نمیدن باید سرمایه گذاری کنی یا ازدواج یا تحصیلی  نیمخوام برگردم

ازدواج کن   دو سه ماه بعدش طلاق بگیر   عوضش یه عمر راحتی

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
یه حرفی تو تی وی زدن از رفتن ب خارج منصرف شدم    گفتن ایرانی تو خارج حکایتش مث افغانی تو ا ...

وای نه

اینجا همشون آدم حسابین ، همه ی ایرانیا موفق تحصیل‌کرده 

به خارجیا تا میگم ایرانی هستم به خارجی میگن واووو موفق و پولدار 

همه تو خونه های انچنانی زندگی میکنن البته اونایی که من دیدم 

اخه تو سه هفته چجوری مخ بزنم  میخوام برم یه شهر دیکه تقاضا بدم که چشم تو چشم نباشم با اینا فقط ...

این کارو نکن عزیزم کار درستی نیست بی اعتمادی میاره. در مقابل لطف یکی بی لطفی نکن. هر چیزی راه داره تلاش کن خودتو بکشی بالا

2706