2726
عنوان

اومدم سفر ، نیمخوام برگردم ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 3280 بازدید | 106 پست

نميتوني اقامت بگيري ؟از همون كسي ك دعوتنامه بهت داده كمك بگير

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پول داری خونه بخری؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
سرمایه شو داری همونجا راهنمایی و کمک بگیر.ببین با چه روشایی میشه موندگار شد من فقط اینو میدونم پول ...

پناهندگی میشه ولی برای کسی که برام دعوتنامه داده بد میشه 

پول ندارم انچنانی 

میتونم بپرسم چرا بد میشه؟؟

پزشک هست از یه موسسه تحقیقاتی مهم ، برای هرکی تقاضا میده سریع قبول میکنن چون خوشنامه 

میگن اگه بری تقاضا بدی تا چندسال نمیتونه واسه کس دیکه ای تقاضا بده و حتی براش از دادگاه نامه میاد 

2706