1464
1521
عنوان

اومدم سفر ، نیمخوام برگردم ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 3084 بازدید | 106 پست
سرمایه شو داری همونجا راهنمایی و کمک بگیر.ببین با چه روشایی میشه موندگار شد من فقط اینو میدونم پول ...

پناهندگی میشه ولی برای کسی که برام دعوتنامه داده بد میشه 

پول ندارم انچنانی 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
میتونم بپرسم چرا بد میشه؟؟

پزشک هست از یه موسسه تحقیقاتی مهم ، برای هرکی تقاضا میده سریع قبول میکنن چون خوشنامه 

میگن اگه بری تقاضا بدی تا چندسال نمیتونه واسه کس دیکه ای تقاضا بده و حتی براش از دادگاه نامه میاد 

1485
نه نمیدن باید سرمایه گذاری کنی یا ازدواج یا تحصیلی  نیمخوام برگردم

دیگه راهی نداری خوب   یا باید پناعند شی یا برگردی که میگی برا دوستم بد میشه به نظر خودحواهانه عمل کن ول کن بد بشه برگردی باختی 

یه حرفی تو تی وی زدن از رفتن ب خارج منصرف شدم    گفتن ایرانی تو خارج حکایتش مث افغانی تو ایرانه       دیدین بعضیا با عزیزای افغانستانیا چجوری رفتار میکنن  میگن خارج هم برا ایرانیا اینطوریه

من ب دست های خداخیره شدم معجزه کرد...
دوست پسر خارجی گیر بیار یه چند وقت باهاش باش و ازدواج کن

اخه تو سه هفته چجوری مخ بزنم 

میخوام برم یه شهر دیکه تقاضا بدم که چشم تو چشم نباشم با اینا فقط میدونم نمیخوام برگردم هرگزززز

1474
اینجا از ایران بدتره  همه ی پسرای ایرانی زن چینی میگیرن فقط  خیلی عجیبه برام

چرا !!!خدایا اون موقع که واسه وارد کردن زن چینی جک میساختیم فک میکردیم شوخیه تا چن وقت دیگه عک کنم عملی بشه!

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی
دیگه راهی نداری خوب   یا باید پناعند شی یا برگردی که میگی برا دوستم بد میشه به نظر خودحواهانه ع ...

خیلی نامردیه پس اخلاقیات و انسانیت ایرانی کجا رفته. نمک خورده نمکدون بشکنه. 

1514