1507
1482
عنوان

اومدم سفر ، نیمخوام برگردم ایران

3038 بازدید | 106 پست

هفته ی دیگه باید برگردم لطفا نپرسید چجوری رفتی و فلان 

فقط دیگه دلم نمیخواد برگردم مخصوصا که تازه هم از همسرم جدا شدم توی عقد 

برو پناهنده شو

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484

میخوای پناهنده شی

تحصیلات .هنر.رشته ورزشی چی داری؟؟؟

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 
8
از طریق کسی اومدم با دعوتنامه  میگن بد میشه براش

شوخی کردم بابا 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
1396

نميتوني اقامت بگيري ؟از همون كسي ك دعوتنامه بهت داده كمك بگير

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
1508