2737
2734
عنوان

بیاین هرچی درباره وصل نت میدونین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 36 پست
میشه کاملشو بزاری بریم خود پست رو ببینیم من دقیق متوجه نشدم 

اون تاپیکش ترکیده این یک تاپیک دیگه شه اینجا ازش بپرس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3510999/بدوییید-من-اینستام-وصل-شد

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از فامیل توی وزارت اطلاعات داریم به دردت میخوره یا سرچ کنم بالاتر گیر بیارم؟🤣

داستان عاشقی شما جزء معدود داستان‌هایی تو سایت بود که خوندم باور کردم وقلبم لبریز ازحس عشق شد! 

یادش بخیرآذر سال 95 گذاشتین فکرکنم بعد اینکه متوجه شدی باردارهستی. حتی یادمه اربعین اون سال میگفتی خیلی دلم روشنه.. 

مشهدوپاییزسال 90 شمارو یادم میندازه هرجا که باشم. 

خیلی شجاع بودنتو دوست داشتم واینکه با وجود مذهبی بودن ومحدودیت خواستی که عشق رو تجربه کنی 

بازم خوشحالم که تو تاپیک دیدمت واتفاقا امشب که بعد چندوقت اومدم یادتون بودم. تجربه عشق رو ندارم اما ممنون که باتعریف کردن داستانت لذت تجربه عشق رو هم به ما چِشوندی. 

کوچولوت. خودت وهمسرت همیشه سالم وشاد باشیدو بمونید برای هم 😍

بدون واهمه یک شب بیابه خانه من.تمام راه پراست ازچراغ چشمانم...
2728
ممنون این تاپیکش کلا توضیح نداده فقط از کجا پ ر و ک سی اضافه کنم ؟؟؟شما میدونی؟

تو اون عکس ی جا نوشت پرو...کسی بعد چندتا عدد جلوشه شما باید عددهای گوشی رو پاک کنی عددهای این عکسو بذاری. گفتماون پاک شده . اینجا دوباره ازش بپرس

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
تو اون عکس ی جا نوشت پرو...کسی بعد چندتا عدد جلوشه شما باید عددهای گوشی رو پاک کنی عددهای این عکسو ب ...

ممنون عزیزم وصل شدم دیتت درد نکنه هم اینستا هم تلگرام البته تلگ با فیل تر شکن ،گوگل هم کار میکنه 

داستان عاشقی شما جزء معدود داستان‌هایی تو سایت بود که خوندم باور کردم وقلبم لبریز ازحس عشق شد!  ...

عزیززززززم😍😍😍😍😍😍

خیلی خوب یادته 

ممنون عزیزم از حس خوبت و اینکه گفتی بهم

ان شاالله همه دخترای سرزمینم عشق رو تجربه کنن😘

امضام این بود که رفته بودم زیارت اقا.حجت تمومی کردم گفتم اگه حاجتمو ندی شکایتتو میبرم پیش جدت کربلا.صدامو شنید اقا.تا اربعین خبرای خوب میدم بهتون😭

روز قبل اربعین رفتم ازمایش بعد ۲ سال و نیم انتظار مثبت بود😭

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020