2410
2553

بچهاامیدی هست فردانتابیادکسی اقوامش پلیس فتانیستن؟

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍

خود وزير نميدونه كى وصل ميشه

الله و علم

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍

سمیرا کرمی:

📡 اینترنت ثابت در 10 استان وصل شد

🔸 یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات صحت خبر منتشرشده  مبنی بر وصل اینترنت 10 استان را تأیید و اعلام کرد ساعتی قبل مجوز برقراری ارتباطات اینترنت خانگی در این استان‌ها که به اپراتورها ابلاغ شده است، واصل شد.

🔸 رفع محدودیت اینترنت ثابت در استان‌های زیر به اپراتورها ابلاغ شده است:/ ایران

📡 خراسان شمالی

📡 خراسان جنوبی

📡 گلستان

📡 سمنان

📡 یزد

📡 چهارمحال و بختیاری

📡 همدان

📡 اردبیل

📡 زنجان

📡 ایلام

🔖کانال خبری 20:30👇

🌐

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سمیرا کرمی: 📡 اینترنت ثابت در 10 استان وصل شد 🔸 یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات صحت خبر منتشرش ...

یعنی چی ثابت؟ منظور بین المللی؟

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2714
سمیرا کرمی: 📡 اینترنت ثابت در 10 استان وصل شد 🔸 یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات صحت خبر منتشرش ...

این شهرا رو هیچ وقت فراموش نکنید :)))

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2706