1507
1520
عنوان

بیاین هرچی درباره وصل نت میدونین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 36 پست
من خودم شخصا با جهرمی صحبت کردم گفت فردا وصل میشه. سوالهایی میپرسین آخه کی میدونه کی وصل میشه خودشون ...

جهرمی حالش خوب بود ،ناراحت نیست که ترامپ تحریم ش کرده 

مهربانم‌ ،جانم ،نبضم ،ضربانم،عشقم ،نفسم ،همینجوری کرم دارم صدات کنم عزیزم 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

فک کنم اول واسه اون شهرایی ک بچه خوبی بودن  و شلوغی نکردن وصل شده بعد ب ترتیب خوبها وصل میشه & ...

با گوشی هم وصلید یا ADSL فقط

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت
1475
میشه کاملشو بزاری بریم خود پست رو ببینیم من دقیق متوجه نشدم 

فک کنم ترکیده نبود تو تاپیکای اسمش رو نگا کن باشه پیرا میکنی.

چه بگویم نگفته هم پیداست.... غم این دل مگر یکی و دوتاست....به همم ریخته ست گیسویی .... به همم ریخته ست مدتهاست.....  
8
میشه کاملشو بزاری بریم خود پست رو ببینیم من دقیق متوجه نشدم 

اون تاپیکش ترکیده این یک تاپیک دیگه شه اینجا ازش بپرس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3510999/بدوییید-من-اینستام-وصل-شد

چه بگویم نگفته هم پیداست.... غم این دل مگر یکی و دوتاست....به همم ریخته ست گیسویی .... به همم ریخته ست مدتهاست.....  
از فامیل توی وزارت اطلاعات داریم به دردت میخوره یا سرچ کنم بالاتر گیر بیارم؟🤣

داستان عاشقی شما جزء معدود داستان‌هایی تو سایت بود که خوندم باور کردم وقلبم لبریز ازحس عشق شد! 

یادش بخیرآذر سال 95 گذاشتین فکرکنم بعد اینکه متوجه شدی باردارهستی. حتی یادمه اربعین اون سال میگفتی خیلی دلم روشنه.. 

مشهدوپاییزسال 90 شمارو یادم میندازه هرجا که باشم. 

خیلی شجاع بودنتو دوست داشتم واینکه با وجود مذهبی بودن ومحدودیت خواستی که عشق رو تجربه کنی 

بازم خوشحالم که تو تاپیک دیدمت واتفاقا امشب که بعد چندوقت اومدم یادتون بودم. تجربه عشق رو ندارم اما ممنون که باتعریف کردن داستانت لذت تجربه عشق رو هم به ما چِشوندی. 

کوچولوت. خودت وهمسرت همیشه سالم وشاد باشیدو بمونید برای هم 😍

بدون واهمه یک شب بیابه خانه من.تمام راه پراست ازچراغ چشمانم...
ممنون این تاپیکش کلا توضیح نداده فقط از کجا پ ر و ک سی اضافه کنم ؟؟؟شما میدونی؟

تو اون عکس ی جا نوشت پرو...کسی بعد چندتا عدد جلوشه شما باید عددهای گوشی رو پاک کنی عددهای این عکسو بذاری. گفتماون پاک شده . اینجا دوباره ازش بپرس

1396
تو اون عکس ی جا نوشت پرو...کسی بعد چندتا عدد جلوشه شما باید عددهای گوشی رو پاک کنی عددهای این عکسو ب ...

ممنون عزیزم وصل شدم دیتت درد نکنه هم اینستا هم تلگرام البته تلگ با فیل تر شکن ،گوگل هم کار میکنه 

داستان عاشقی شما جزء معدود داستان‌هایی تو سایت بود که خوندم باور کردم وقلبم لبریز ازحس عشق شد!  ...

عزیززززززم😍😍😍😍😍😍

خیلی خوب یادته 

ممنون عزیزم از حس خوبت و اینکه گفتی بهم

ان شاالله همه دخترای سرزمینم عشق رو تجربه کنن😘

امضام این بود که رفته بودم زیارت اقا.حجت تمومی کردم گفتم اگه حاجتمو ندی شکایتتو میبرم پیش جدت کربلا.صدامو شنید اقا.تا اربعین خبرای خوب میدم بهتون😭

روز قبل اربعین رفتم ازمایش بعد ۲ سال و نیم انتظار مثبت بود😭

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020