1464
1482

بچهاامیدی هست فردانتابیادکسی اقوامش پلیس فتانیستن؟

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍

سمیرا کرمی:

📡 اینترنت ثابت در 10 استان وصل شد

🔸 یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات صحت خبر منتشرشده  مبنی بر وصل اینترنت 10 استان را تأیید و اعلام کرد ساعتی قبل مجوز برقراری ارتباطات اینترنت خانگی در این استان‌ها که به اپراتورها ابلاغ شده است، واصل شد.

🔸 رفع محدودیت اینترنت ثابت در استان‌های زیر به اپراتورها ابلاغ شده است:/ ایران

📡 خراسان شمالی

📡 خراسان جنوبی

📡 گلستان

📡 سمنان

📡 یزد

📡 چهارمحال و بختیاری

📡 همدان

📡 اردبیل

📡 زنجان

📡 ایلام

🔖کانال خبری 20:30👇

🌐

یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو : خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی؛بهت افتخار میکنم... 💪      

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
سمیرا کرمی: 📡 اینترنت ثابت در 10 استان وصل شد 🔸 یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات صحت خبر منتشرش ...

یعنی چی ثابت؟ منظور بین المللی؟

دوستان عزیزخواهش میکنم برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمانم کنید،ان شاالله به همه خواسته های قلبیتون برسید.التماس دعا دارم.😇ساراسیفم😀
من خودم شخصا با جهرمی صحبت کردم گفت فردا وصل میشه. سوالهایی میپرسین آخه کی میدونه کی وصل میشه خودشون ...

😂😂 سلام برسون بگو اون دستتم از رو فیلترینگ بردار 

هرکه خودداندخدای دلش که چه دردیست درکجای دلش
سمیرا کرمی: 📡 اینترنت ثابت در 10 استان وصل شد 🔸 یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات صحت خبر منتشرش ...

این شهرا رو هیچ وقت فراموش نکنید :)))

مَرد هستم، همین.                                                                                                                              من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای جالبتون بدترش نکنید :)))
1485
فک کنم اول واسه اون شهرایی ک بچه خوبی بودن  و شلوغی نکردن وصل شده بعد ب ترتیب خوبها وصل میشه & ...

والا قم هیچ خبری نبود وصل نیست

لطفا وقتی نظرمو تو تاپیکتون میخونید لایکم کنید وقتی لایک نمیکنید حس میکنم آب در هاون کوبیدم  
1396
فک کنم اول واسه اون شهرایی ک بچه خوبی بودن  و شلوغی نکردن وصل شده بعد ب ترتیب خوبها وصل میشه & ...

ما مشهدیا دختربدی بودیم انگار😜

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍
1508