2410
2553
عنوان

بچه ها بیاید بگید با شوهراتون چجوری اشنا شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 63 پست
آفرین به هردوتون. خیلی خوب مدیریت کردید هردوتون پس پسری که همون اول پیشنهاد میده بیخوده. نه؟

ببين همون اول اول اگه حرفشو بزنه نميشه برداشت خوبى از اين موضوع داشت ولى بالاخره اين يه موضوع كاملا طبيعيه كه بعد از مدتى علاقه باعث اين كشش ميشه ولى اگه بدون بوجود اومدن اون علاقه اين موضوع همون اول مطرح بشه زياد بنظرم مقبول نيست

ببين همون اول اول اگه حرفشو بزنه نميشه برداشت خوبى از اين موضوع داشت ولى بالاخره اين يه موضوع كاملا ...

ممنونم عزیزم. چقدر منطقی و خوب پاسخ دادی

یه وقت یه سوالی داشتم میام از تو میپرسم 😆😆😆

فدات گلم 😘😘

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720