2726
عنوان

بچه ها بیاید بگید با شوهراتون چجوری اشنا شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 63 پست
اگه به هم نرسيد بهتره تا اينكه فقط چند روز زندگي كنيد و بعد جدا بشيد،البته خداكنه واسه شما نشه هيچ و ...

اره میدونم منطقیه این کار ولی دل ادم که منطق حالیش نی🙁

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
افرین زندگی ارزشش بیشتر از این چیزاس

🌺

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست بوديم، خيلى جنگيديم كه به هم برسيم ٨ ساله ازدواج كرديم و چند سالم قبلش دوست بوديم

توی اون چند سالی که دوست بودید رابطه ج.نسی هم داشتید؟؟

اگه دوست نداری، جواب نده گلم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2728
داري حرفاي ٤سال پيش منو ميزني،خدا كمكت كنه عزيزم ايشالا فقط عجولاته تصميم نگير

نه متاسفانه ادمی نیستم که اهل ریسک باشم یا تصمیم شتاب زده😬😬😬

موفق باشي عزيزم افرين

😍🌺

توی ی شبکه اجتماعی خیلی پرت و پلا ب اسم جملک اشنا شدیم ک همه امکاناتش جمله کوتاه گذاشتن و لایک کردن و کامنت گذاشتن بود پی وی و چت نداش خیلی خیلی محال ب نظر میومد فک کنم یک در ملیون همچی موردی پیش میا

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
توی اون چند سالی که دوست بودید رابطه ج.نسی هم داشتید؟؟ اگه دوست نداری، جواب نده گلم

آره عزيزم تا حدودى داشتيم ولى تا يك و نيم سال اول هيچ رابطه ج ن س ى نداشتيم بعد يك و نيم سال

آره عزيزم تا حدودى داشتيم ولى تا يك و نيم سال اول هيچ رابطه ج ن س ى نداشتيم بعد يك و نيم سال

خانومی ممنون که جواب دادی. اونوقت توی اون یک سال و نیم، ازت تقاضا نمیکرد؟؟ اگه میکرد، تو چی بهش میگفتی؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
خانومی ممنون که جواب دادی. اونوقت توی اون یک سال و نیم، ازت تقاضا نمیکرد؟؟ اگه میکرد، تو چی بهش میگف ...

تقاضاى مستقيم نه ولى بعد از ٦ ماه يه جورايى با رفتارش بهم رسوند، راستش منم بدم نميومد چون خيلى دوسش داشتم ولى واسه اينكه خيلى فكراى ناجور اول كار نياد سراغش خيلى كم كم وارد رابطه شدم 

تقاضاى مستقيم نه ولى بعد از ٦ ماه يه جورايى با رفتارش بهم رسوند، راستش منم بدم نميومد چون خيلى دوسش ...

آفرین به هردوتون. خیلی خوب مدیریت کردید هردوتون

پس پسری که همون اول پیشنهاد میده بیخوده. نه؟

2706