2703
2553
عنوان

بچه ها بیاید بگید با شوهراتون چجوری اشنا شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 63 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه فقط ب خودتون بستگی داره

🙁🙁🙁🙁چیزی دست من نیست که

خانواده ش ناراضین

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
2456
2714
اگه ناراضين بيخيال شو عزيزم ارزش نداره

اره متاسفانه ما هم تصمیم منطقی رو گرفتیم یک سال بیشتره دیگه باهم درارتباط نیستیم ولی عادی نمیشه برام 😭

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
یه دختریم بیاد زن من بشه بگم تو مجازی آشنا شدیم

بگی تو نی نی سایت اشنا شدیم عااایااااا

اگه میتونه راضی کنه وگرنه ازدواج نکن چون تا اخر عمر اذیتت میکننو تیکه میندازن

ارع ماهم فعلا تصمیم گرفتیم درارتباط نباشیم 

فعلا که دارم به امید اینده میگذرونم

اره متاسفانه ما هم تصمیم منطقی رو گرفتیم یک سال بیشتره دیگه باهم درارتباط نیستیم ولی عادی نمیشه برام ...

اگه به هم نرسيد بهتره تا اينكه فقط چند روز زندگي كنيد و بعد جدا بشيد،البته خداكنه واسه شما نشه هيچ وقت اينجوري

2706