2726

اول خودم میگم من با دوستام رفته بودیم طبیعت گردی ک شوهرم هم با دوستاش بود بعد دوستم بهشون تعارف کرد بیاین چایی بخورین اومدن نشستیم دور هم چایی خوردیم ک دوستم با دوست شوهرم دوست شد بعد ک چند دفه رفتن بیرون منو هم میبردن من ک اصلا تو فاز اینکه با شوهرم دوست شم نبودم بعدش چن دفه رفتیم بیرون از دوستم شمارمو گرفتوووو شروع شد الانم دی میشه ۳ سال ک شوهرمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو یاهومسنجر کلی چت دعواگونه و کل کل.بعد اتفاقی همو دیدیم و عاشق شدیم و ۳سال جنگیدیم واسه باهم بودن و الان ۱۰ ساله که ازدواج کردیم

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

مال من سنتى بود اومد خواستگاريم منم عاشقش شدم از بس ماهه الان شيش سال گذشت ازش😍😍

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍

فامیلمون بود ولی اصلا محلش نمیداام چون دوسال ازم بزرگتر بود و فکدمیکردم هنو عقلش کمه البته ازشم بدم میومد

یه روز با خودم فک کردم اینم مورد بدی نمیتونه باشه ک فرداش اومدن خاستگاری 😑😐😑😐هنو نزاشتن من رویا پردازی کنم دربارش

سلام ملیکم
ابجیم مجازی دوست شد الان بارداره البته ۸ساله اونا ازدواح کردن اون موقع ها با یاهو مسنجر بود

از یه شهر بودن ؟

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
2706