1874
1823

اول خودم میگم من با دوستام رفته بودیم طبیعت گردی ک شوهرم هم با دوستاش بود بعد دوستم بهشون تعارف کرد بیاین چایی بخورین اومدن نشستیم دور هم چایی خوردیم ک دوستم با دوست شوهرم دوست شد بعد ک چند دفه رفتن بیرون منو هم میبردن من ک اصلا تو فاز اینکه با شوهرم دوست شم نبودم بعدش چن دفه رفتیم بیرون از دوستم شمارمو گرفتوووو شروع شد الانم دی میشه ۳ سال ک شوهرمه 

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

تو یاهومسنجر کلی چت دعواگونه و کل کل.بعد اتفاقی همو دیدیم و عاشق شدیم و ۳سال جنگیدیم واسه باهم بودن و الان ۱۰ ساله که ازدواج کردیم

😍ایمان دارم به زودی با لطف خداجون و امام رضا خانوادمون سه نفره میشه 

مال من سنتى بود اومد خواستگاريم منم عاشقش شدم از بس ماهه الان شيش سال گذشت ازش😍😍

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔

فامیلمون بود ولی اصلا محلش نمیداام چون دوسال ازم بزرگتر بود و فکدمیکردم هنو عقلش کمه البته ازشم بدم میومد

یه روز با خودم فک کردم اینم مورد بدی نمیتونه باشه ک فرداش اومدن خاستگاری 😑😐😑😐هنو نزاشتن من رویا پردازی کنم دربارش

سلام ملیکم
1856
ابجیم مجازی دوست شد الان بارداره البته ۸ساله اونا ازدواح کردن اون موقع ها با یاهو مسنجر بود

از یه شهر بودن ؟

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
1826

معرفی شدیم به هم

دختر داییم زن دایی شوهرمه 

البته خواهرش منو معرفی کرد یعنی خواهر زن دایی شوهرم 

جالبه عروسی خواهرم بهم گفت شوهر میکنی منم به شوخی گفتم یه کیس عالی میخوام مشخصات شوهرم و داد گفتم نه بعد چند ماه بهم زنگ زد گفت یکی هست خواسته دختر بهش معرفی کنم ..... هم و دیدیم از هم خوشمون اومد بعد با خواهرش اومد یه شب بابام ببینه ش بعدم ......الان ۷ ساله شوهرمه

مامان امروز چقدر دلم خواب می خواهد، خوابی در آغوشت، حتی اگر سرم را جای پاهایت روی یک سنگ سرد بگذارم.......امروز چقدر دلم مادر می خواهد.....داغت خیلی سنگینه مامان......
1718