1676
1605
عنوان

بچه ها بیاید بگید با شوهراتون چجوری اشنا شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 63 پست
اره متاسفانه ما هم تصمیم منطقی رو گرفتیم یک سال بیشتره دیگه باهم درارتباط نیستیم ولی عادی نمیشه برام ...

اگه به هم نرسيد بهتره تا اينكه فقط چند روز زندگي كنيد و بعد جدا بشيد،البته خداكنه واسه شما نشه هيچ وقت اينجوري

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
دوست بوديم، خيلى جنگيديم كه به هم برسيم ٨ ساله ازدواج كرديم و چند سالم قبلش دوست بوديم

توی اون چند سالی که دوست بودید رابطه ج.نسی هم داشتید؟؟

اگه دوست نداری، جواب نده گلم

آموخته ام با نادان بحث نکنم، چرا که نرود میخ آهنین در سنگ                            دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
1665

توی ی شبکه اجتماعی خیلی پرت و پلا ب اسم جملک اشنا شدیم ک همه امکاناتش جمله کوتاه گذاشتن و لایک کردن و کامنت گذاشتن بود پی وی و چت نداش خیلی خیلی محال ب نظر میومد فک کنم یک در ملیون همچی موردی پیش میا

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
توی اون چند سالی که دوست بودید رابطه ج.نسی هم داشتید؟؟ اگه دوست نداری، جواب نده گلم

آره عزيزم تا حدودى داشتيم ولى تا يك و نيم سال اول هيچ رابطه ج ن س ى نداشتيم بعد يك و نيم سال

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره عزيزم تا حدودى داشتيم ولى تا يك و نيم سال اول هيچ رابطه ج ن س ى نداشتيم بعد يك و نيم سال

خانومی ممنون که جواب دادی. اونوقت توی اون یک سال و نیم، ازت تقاضا نمیکرد؟؟ اگه میکرد، تو چی بهش میگفتی؟؟

آموخته ام با نادان بحث نکنم، چرا که نرود میخ آهنین در سنگ                            دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
خانومی ممنون که جواب دادی. اونوقت توی اون یک سال و نیم، ازت تقاضا نمیکرد؟؟ اگه میکرد، تو چی بهش میگف ...

تقاضاى مستقيم نه ولى بعد از ٦ ماه يه جورايى با رفتارش بهم رسوند، راستش منم بدم نميومد چون خيلى دوسش داشتم ولى واسه اينكه خيلى فكراى ناجور اول كار نياد سراغش خيلى كم كم وارد رابطه شدم 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تقاضاى مستقيم نه ولى بعد از ٦ ماه يه جورايى با رفتارش بهم رسوند، راستش منم بدم نميومد چون خيلى دوسش ...

آفرین به هردوتون. خیلی خوب مدیریت کردید هردوتون

پس پسری که همون اول پیشنهاد میده بیخوده. نه؟

1645