2726
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 24917 بازدید | 131 پست
سلام گلم خوبیییی؟ چطوری؟ دلم برات تنگ شده بود... نی نی چطوره؟ بخوام نخوام حساسم من 😞😞

سلام فدات شم عشقولي من ماخوبيم مهربون جانم منم اين چندروزنت نبود سخت گذشت❤️🥰چراناراحت 🤨خوبه ك زن بايدغيرت داشته باشه خووو💋😁

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
سلام فدات شم عشقولي من ماخوبيم مهربون جانم منم اين چندروزنت نبود سخت گذشت❤️🥰چراناراحت 🤨خوبه ك زن ب ...

فداتشم شکر خدا ک خوبی... من داشتم درسمو میخوندم ک یهویی وصل شد .. درس فراموش شد 😂😂 اره گاهی دلش ضعف میره برا حساس شدنام 😂😂 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فداتشم شکر خدا ک خوبی... من داشتم درسمو میخوندم ک یهویی وصل شد .. درس فراموش شد 😂😂 اره گاهی دلش ضع ...

نشي عزيزم مرسي 🥀واي منم كلي كدبانوشده بودم تواين چندروز😌😆😐اي جانم توفقط حساس شولهنتي حساس شدناتم عشقه😂😂

نشي عزيزم مرسي 🥀واي منم كلي كدبانوشده بودم تواين چندروز😌😆😐اي جانم توفقط حساس شولهنتي حساس شدناتم ...

😂😂😂😂 میگم کاش تلگرام واتس اپ وصل نشه... همین نی نی سایت کافیه 😂😂 فداتبششششمممم من کدبانوووو جون

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
😂😂😂😂 میگم کاش تلگرام واتس اپ وصل نشه... همین نی نی سایت کافیه 😂😂 فداتبششششمممم من کدبانوووو جو ...

اره والاازكاروزندگي ميندازه ادموخدانكنه زهراگلي جانم🥀😂😂❤️💋

واقعا تاسف اوره از ادم هایی که اهل پیش داوری و برچسب زدن هستن واقعا بدم میاد شعور و شخصیت و عزت نف ...

جالبه ک بیشتر زناییم ک الان طلاق میگیرن بخاطر خیانت شوهراشونه و زنی هم ک تحمل خیانتو کثافت کاری شوهرشو نداره و پیه طلاقو ب تنش میماله و جدامیشه بعید میدونم بعدش خودش بخواد هرزه بازی دراره اگ میخواست خب میموند تو همون زندگیو خودشم خیانت میکرد،پس انصاف نیس ک هر کی مطلقه بود راجبش بد فکر کنیم 

خیلی ببخشیدا ولی مطلقست و جلو شوهرت لخت و پتی میگرده بعد ف‌کر کردی منظو نداره؟؟؟الان این نرماله؟؟

حس میکنم شمالی هستی نمیدونم چرا

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
😐بلی.منو میشناسی؟؟؟

مازندران؟ 

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....