2733
2734
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 24927 بازدید | 131 پست
سلام گلم خوبیییی؟ چطوری؟ دلم برات تنگ شده بود... نی نی چطوره؟ بخوام نخوام حساسم من 😞😞

سلام فدات شم عشقولي من ماخوبيم مهربون جانم منم اين چندروزنت نبود سخت گذشت❤️🥰چراناراحت 🤨خوبه ك زن بايدغيرت داشته باشه خووو💋😁

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
سلام فدات شم عشقولي من ماخوبيم مهربون جانم منم اين چندروزنت نبود سخت گذشت❤️🥰چراناراحت 🤨خوبه ك زن ب ...

فداتشم شکر خدا ک خوبی... من داشتم درسمو میخوندم ک یهویی وصل شد .. درس فراموش شد 😂😂 اره گاهی دلش ضعف میره برا حساس شدنام 😂😂 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فداتشم شکر خدا ک خوبی... من داشتم درسمو میخوندم ک یهویی وصل شد .. درس فراموش شد 😂😂 اره گاهی دلش ضع ...

نشي عزيزم مرسي 🥀واي منم كلي كدبانوشده بودم تواين چندروز😌😆😐اي جانم توفقط حساس شولهنتي حساس شدناتم عشقه😂😂

نشي عزيزم مرسي 🥀واي منم كلي كدبانوشده بودم تواين چندروز😌😆😐اي جانم توفقط حساس شولهنتي حساس شدناتم ...

😂😂😂😂 میگم کاش تلگرام واتس اپ وصل نشه... همین نی نی سایت کافیه 😂😂 فداتبششششمممم من کدبانوووو جون

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
😂😂😂😂 میگم کاش تلگرام واتس اپ وصل نشه... همین نی نی سایت کافیه 😂😂 فداتبششششمممم من کدبانوووو جو ...

اره والاازكاروزندگي ميندازه ادموخدانكنه زهراگلي جانم🥀😂😂❤️💋

واقعا تاسف اوره از ادم هایی که اهل پیش داوری و برچسب زدن هستن واقعا بدم میاد شعور و شخصیت و عزت نف ...

جالبه ک بیشتر زناییم ک الان طلاق میگیرن بخاطر خیانت شوهراشونه و زنی هم ک تحمل خیانتو کثافت کاری شوهرشو نداره و پیه طلاقو ب تنش میماله و جدامیشه بعید میدونم بعدش خودش بخواد هرزه بازی دراره اگ میخواست خب میموند تو همون زندگیو خودشم خیانت میکرد،پس انصاف نیس ک هر کی مطلقه بود راجبش بد فکر کنیم 

2738
خیلی ببخشیدا ولی مطلقست و جلو شوهرت لخت و پتی میگرده بعد ف‌کر کردی منظو نداره؟؟؟الان این نرماله؟؟

حس میکنم شمالی هستی نمیدونم چرا

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             
😐بلی.منو میشناسی؟؟؟

مازندران؟ 

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....