2726
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 24917 بازدید | 131 پست
الان اون مرده هیچ مشکلی نداشته؟ اون خانمه چون مطلقه بوده کرم ریخته؟؟؟؟؟؟ مرد اگر آدم باشه خودشو جم ...

گل گفتی.....اون خانم حداقلش اینه به کسی متعهد نبوده و این کاروکرده اون اقاکه زن داره ومتعهده نبایداین کارومیکرد.   چرافقط به خانما نگاه بددارید به خانما ی مطلقه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا تاسف اوره از ادم هایی که اهل پیش داوری و برچسب زدن هستن واقعا بدم میاد شعور و شخصیت و عزت نف ...

دقیقا،پیش داوری میکنن،حالا یکی میگفت تمام دخترایه مجرد که زود ازدواج نمی کنن میگن ما فعلا ازدواج نمی کنیم میخوایم درس بخونیم میخوایم شاغل بشیم خوش بگذرونیم بعدا که سنشون میره بالا میان زن دوم میشن،بعضیا انقد بی شخصیت هستن یه حرفائی میزنن آدم می مونه چی بگه 

2728
تو جامعه ما بد جا افتاده درموردشون ميگن راه بازه و جاده دراز شما خودتم كه باشي ميترسي الان كه ديگه م ...

دقیقا نباید گفت صد در صد بدن یا خوب،به جایه طرد کردنو قطع رابطه میشه رابطه هارو مدیریت کرد تا اگه اگه امکان داشت مشکلی به وجود بیاد این اتفاق نیوفته

استارتر اگه این نوع پوشش داشتن براتون عادیه پس حرکات ‌(خم راست شدن دوستتون) هم باید عادی باشه...

پوشش چ ربطی ب خم و راست شدن و امار دادن داره من گفتم کلا ن من حجاب دارم ن هیچکدوم دوستام ولی دلیل نمیشه ب شوهر مردم امار بدیم 

یا خیلی خانواده راحت و آزادی هستید که اجازه میدی یه خانم حتی خواهرت حتی مادرت جلوی شوهرت باز بگذره با تاپ و دامن که انگار زنشه یا میخوای جزو پر بازدید ها بشی مارو سرکار بذاری

آخه دختر خوب؛یه زن فقط باید جلوی شوهرش اونجوری راحت برگرده نه جلوی مردای دیگه....والا من هرچی فکر میکنم تو کتم نمیره

هزاران بار هزاران بار گفته شده خانمها لطفاً لطفاً با همسایه رفیق رابطه خانوادگی نداشته باشید بقرآن من اطرافم خیلی دیدم‌ همین همسایه و رفیق زندگی خیلیا رو بهم زده؛خداروشکر من و شوهرم با هیچ کدوم از دوستامون رفت و آمد خانوادگی نداریم فقط در حد تلفن یا هرکس دلش بخواد تنها با رفیقش بره بیرون؛ حتی اگه معصوم هم باشم ما رابطه نداریم با هیچ کدوم از همسایه ها هم رفت و آمد نداریم فقط سلام علیک....خانماااااااااا خواهشٱ برای رابطه های خانوادگیتون حد و مرز بذارید و هرکس و ناکسی رو به حریم خونتون و حریم زناشوییتون راه ندید

ایرانی جماعت حفظ تعادل بلد نیست. توی اروپا و آمریکا هم حتی روابط و پوشش تو جامعه و خانواده تعریف معین داره و کاملا رعایت میشه اون چیزی که به ما دیکته می شه و تو فیلما می بینیم با واقعیت های جامعه شون فرق داره . تو حریم خونه نحوه پوشش و روابط وقتی بدون قاعده باشه میشه زندگی شما. جالبه افتخار هم می کنیم به اینکه پوشش نداریم اما نمی دونیم بیبن همه موجودات عالم این انسان هست که پوشش داره و به جای افتخار به لخت گشتن باید به لباسمون افتخار کنیم وگرنه که ما با موجودات دیگه فرقی نداریم 

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
سلام عشقم خوبي جيگر😍اره كارخوبي ميكني حساس باش رواخاييت😁

سلام گلم خوبیییی؟ چطوری؟ دلم برات تنگ شده بود... نی نی چطوره؟ بخوام نخوام حساسم من 😞😞

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706