2410
2553
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 24863 بازدید | 131 پست
الان اگه اسی بگه لخت جلو شوهرم میگشته باز یه عده میان دفاع میکنن که اشکال نداره لخت میگشته مگه هرکی ...

واقعا نمیدونم چرا خودشونو میزنن ب اون راه

من نمیگم محجبه ها خوبن همه

ولی خب این پوششم بده دیگ

حالا هی طرفداری میکنن

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ورزشکار باشه چه ربطی به حرف من داشت😁خیلی ها ورزشکارن 

نه که حرف شوهرشون بود، از اون باب گفتم😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
چقد خل و‌چل بود اون زن.عزت نفس نداشت؟ غرور نداشت؟ شوهر نگه داشتن به هر قیمتی؟ چقدر چندش😬

دركش نميكنم ميگه بخاطر بچه هام تحمل كردم ٣تا دختر قدو نيم قد داره ميگه بزارم برم اونا زير دست كي ميفتن!!!!اخه وقتي مرد زن مياره خونه جلو بچه ها،اون بچه ها ديگه براشون چي ميمونه شخصيتشون داغون ميشه و به بدترين شكل ممكن بزرگ ميشن پراز نفرت شك عدم اعتماد به نفس و....

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2720

استارتر🤷🏼‍♀️

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

همین برچسب ها و پیش داروی هایی که در مورد مطلقه‌ها دارید باعث میشه خیلی از خانم ها تن به هر خفتی تو زندگی مشترکشون بدن اما جدا نشن

باعث میشه خانم های مطلقه ای که با شرافت و سالم زندگی میکنن، مدام تحت فشار جامعه و امثال شماها باشن

اییییین همه خیانت از خانم های مجرد یا متاهل میبینیم و میشنویم، اما فقط اسم مطلقه‌ها بد دررفته

شرافت و عزت نفس و پاکدامنی ادم ها هیییییییچ ربطی به وضعیت تاهلشون نداره

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2714
همین برچسب ها و پیش داروی هایی که در مورد مطلقه‌ها دارید باهث میشه خیلی از خانم ها تن به هر خفتی تو ...

جالب اینجاست بعضیا که مثلا دوستو آشنا هستن با خانمایه مطلقه قطع رابطه میکنن چون میترسن واقعا جایه تاسفه

آهان از اون باب😊👌اتفاقا تو ایران به تنها چیزی که بها نمیدن ورزشه یکی از فامیلای نزدیکم یه ورزشکار ...

ما ك نديديم ب چيزي بها بدن 

اون ك چهارتا پشتك نيم واروئه😂😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
دوست مطلقه ات تو خونه جلو شوهرت تاپ دامن پوشیده رژ رفته بعد تو فکر کردی منظوری نداشته؟ پس برای ثوابش ...

منظورم از رژه اینه الکی خودشو خم می‌کرد جلو شوهرم..چندبار اینکارو تکرار کرد منم خب زیاد حساس نیستم رو این مسائل حجاب و اینا خودمم رعایت نمیکنمولی با دامن کوتاه دیگ نمیرم خم بشم جلو شوهر دوستم منه احمق فک کردم بی منظوره یا حواسش نیست نگو داشته امار میداده

2706