2410
2553
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 24864 بازدید | 131 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😬😬یکی بود تو سایت یه مدت یعنی خیلی قبلترا اسمسم شقایق بود هی الکی کلاس میزاشت شوهرم اله ...

اتفاقا شوهرش ورزشکاره😅😅

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2456
نميتونم بعضيارو ب همشون ربط بدم راستش  از اين كليشه ها خوشم نمياد انقد طلاق زياد شده كسي چه مي ...

همه ن ولی بعضی ها فکر میکنن چون طلاق گرفتن میتونن آزاد کار کنن اونم با مرد زن دار یا یکی که همسن بچه خودشه

برای حال دلم دعا کنید😔😔

دوست مطلقه خوب نیس اصلا

یکی از فامیلامون پارسال با دوتا بچه طلاق گرفت شوهرشو دوست زنه رو هم ریختنو اینم طلاق دادنو رفتن پی زندگیشون

ب همین راحتی

و ب همین وحشتناکی 

تا عمر داره خودشو مقصر میدونه بنظرم

سلام ملیکم
2714

استارتر خوابيد😂متفرق شين

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
اصلا ربطی ب محجبه یا غیر محجبه و مطلقه و غیر مطلقه نداره حرف اینه ک این تیپ بیشتر ی مرد رو تحریک می ...

الان اگه اسی بگه لخت جلو شوهرم میگشته باز یه عده میان دفاع میکنن که اشکال نداره لخت میگشته مگه هرکی لخت جلو شوهر ادم بگرده منظوری داره؟ چادریا و محجبه ها بیشتر نخ میدن

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.

من اصلا سر درنیاوردم

نت امروز؟ چت عجیب غریب

یه جوریه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اون چادریم که اونا سر میکنن یه نوع پوششه برا کثافت کاریاشون چرا همه چیو قاطی می کنید خانم چادری معتق ...

واقعا ديگه به ظاهر آدما نميشه اعتماد كرد خيليا كه چادر سرشون ميكنن فقط براى طاهر سازيه و اون خانمى كه بيكينى ميپوشه جلوى نامحرم شرف داره به اون خانوم چادرى

2706