2410
2553
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 24863 بازدید | 131 پست
زن مطلقه هرزه نيست🤪 حالا تاپ و دامنم به فرهنگ خودشون بستگي داره ك چطورن!!

بعضیا هستن واقعا 

رفیق خودمم مطلقه بود با ده تا مرد زن دار رفیق بود یه ساعت میرفت پیششون حقوق یه ماه مارو در میاورد من احمقم باهاش رفت و امد میکردم ولی از من کار با شوهرم نداشت داشت خودمو معتاد میکرد به موقع فهمیدم چی تو سرشه و پاشو بریدم

برای حال دلم دعا کنید😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا ربطش به همین لباساس س.کسی پوشیدنشه

گفتم که خیلیا محجبه هستن را به را با همه میخوابن از طریق صیغه 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
2720
ما تو خونوادمون حجاب نمیکنیم همه دوستای من ک میان خونمون هم هیچکدوم حجاب ندارن مام میریم خونه اونا ح ...

منم‌حجاب برام‌مهم نیست ،ولی یه موقع هایی ادم‌نباید زیاد خوشبین باشه، باید یه خورده شاخک هاش تیز باشه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

😒😒دوستت مطلقه بوده رفتو امدم داشتي معلومه يكيشون كرم ميريزه ديگه من دوستم طلاق گرف قطع رابطه كردم توفه ني شوهرما ولي حوصله خيانت اينا نداشتم تازه با اينكه رابطمو قطع كردم شمارشو از تو گوشيم برداشته بود  بعدم كلي قسمو ايه واسه كسي برداشته بودم😒😒

باشه عزيزم🤣😐

😬😬یکی بود تو سایت یه مدت یعنی خیلی قبلترا اسمشم شقایق بود هی الکی کلاس میزاشت شوهرم اله و شوهرم بله و فلان حالا چیزی هم نبودا شوهرش فکر کردم شما اونی بعدا فهمیدم اشتباه گرفتم چون شما اون نیستی انگار 😬

دوستیارو به خونه نکشونید،حتی اگه میان خونتون در نبود شوهرتون باشه،البته من مثل بعضی دوستان گارد نمیگیرم بگم آدم مطلقه اله بله نه اونام آدمن دیگه،بینشون خوبو بد هست ،مثل مجردا

2714
من نمیتونم این همه سادگیه یه خانومو باور کنم😞😞😞😞

باور كن باور كن من يه بنده خدايي رو ميشناسم كه شوهرعوضيش  زن ميورد توخونه با زنه هرزه ميرفت تو اتاق درو ميبست اونوقت اين ساده خانوم تو اشپزخونه بي صدا گريه ميكرد صداشو شوهرش نشنوه چايي هم ميبرد پشت در ميذاشت در ميزدتا بگيرن😪😪

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
بعضیا هستن واقعا  رفیق خودمم مطلقه بود با ده تا مرد زن دار رفیق بود یه ساعت میرفت پیششون حقوق ...

نميتونم بعضيارو ب همشون ربط بدم راستش 

از اين كليشه ها خوشم نمياد انقد طلاق زياد شده كسي چه ميدونه شايد ما هم سال بعد برامون لفظ مطلقه استفاده بسه!يعني هرزه ايم؟نه!

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
😬😬یکی بود تو سایت یه مدت بعنی خیلی قبلترا اسمسم شفایق بود هی الکی کلاس میزاشت شوهرم اله و شوهرم بل ...

نميدونم عزيزم😅

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
گفتم که خیلیا محجبه هستن را به را با همه میخوابن از طریق صیغه 

اصلا ربطی ب محجبه یا غیر محجبه و مطلقه و غیر مطلقه نداره

حرف اینه ک این تیپ بیشتر ی مرد رو تحریک میکنه تا کسی ک چادر سرشه و هیجاش معلوم نیست

وگرنه هردو میتونن صیغه بشن و خراب باشن

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
ربطی به تاپ دامن نداره خیلیا با چادرن اما را به را صیغه میشن 

اون چادریم که اونا سر میکنن یه نوع پوششه برا کثافت کاریاشون چرا همه چیو قاطی می کنید خانم چادری معتقد می دونه که اسلام بهش اجازه نمیده ر به ر صیغه شه

من شیعم،حیدر آقامه  
2706