2726
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 24917 بازدید | 131 پست
یه چیزی بپرسم؟

بفرمايين

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
زن مطلقه هرزه نيست🤪 حالا تاپ و دامنم به فرهنگ خودشون بستگي داره ك چطورن!!

فرهنگمون همینه عزیزم مطلقه و مجرد و ...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن بعد ازدواج رفیق بازی رو تا ی حدی تعطیل کنین واسه همینه ها... حتی میگن از دوستت پیش شوهرت تعریف نکن... تو حالا زن مطلقه رو اوردی با تاپ دامن جلو شوهرت راه بره؟ عجب ...

خب دیگ باید فکرشو میکردی ک ی روز کار ب اینجاها بکشه... خیلی اشتباه کردی... من ک خیلی حساسم رو اینچیزا

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
واقعا با تاپ‌دامن بود ،و فکر کردی منظوری نداره 

ربطی به تاپ دامن نداره خیلیا با چادرن اما را به را صیغه میشن 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
2728
منم نمیگم هرزه ست مرد میبینه کسی بالا سرش نیست آزاده ....

كسي بخواد كاري كنه نگاه ب شناسنامه طرف نميكنه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

منم شرایط مشابه رو داشتم باز توومیتونی از خودت دفاع کنی سه سال از اون قضیه خیانت دوستم و شوهرم میگذره هرشب خوابشو میبینم بخدا دیشبم خواب دیدم ناراحته میگه دخترم سرطان کرفته تقصیر شوهرم بود بااین ک دوستمم بعدا فهمیدم چقدر بی ذات و عوضیه اما شوهرمو مقصر میدونم چون میدونست من چقد این زنو دوست داشتم و خاست با اثبات خیانتش مارو جدا کنه و کرد منه احمق هنوزم اون دختر هرزه رو دوست دارم و دلم نمیخاد براش اتفاقی بیوفته اما از شوهرم متنفرم

شماها دیگه خیلیییی راحتین با تاپ و دامن بوده جلو شوهرت؟😧

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
نه دیگه خجالت کشیدم شایدم اشتباه گرفتم😁😬

باشه عزيزم🤣😐

2706