1507
1482
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6174 بازدید | 130 پست
جالب اینجاست بعضیا که مثلا دوستو آشنا هستن با خانمایه مطلقه قطع رابطه میکنن چون میترسن واقعا جایه تا ...

تو جامعه ما بد جا افتاده درموردشون ميگن راه بازه و جاده دراز شما خودتم كه باشي ميترسي الان كه ديگه مطلقه ام نباشه طرف كرم داشته باشه ميريزه ولي مطلقعه ها نه همشون ولي بعضيها دنبال پشتوانه هستن وممكن زود پا بدن يا خودشون اويزون بشن .ادميزاده ديگه همه جوره درهمه نه ميشه بگي فلان افراد خوب مطلق ان نه بد مطلق 

واقعا خیلی جالبه زنی که طلاق گرفته همه فکر میکنن دنبال شوهرای اینو اونن!!!!!!!نصف دخترای ایران باکره نیستن زنی که جدا شده فرقش با توی دختر اینه که پرده نداره!!!!!اگه نداشتنش باعث عفت و پاکدامنیه حقمونه که جهان سومیم!!!!!!متاسفم واسه اونایی که زنی که جدا شده رو کسی میدونن که دنبال شوهرای بقیس!!!!!شوهر خودش گلی به سرش نزده که شوهر بقیه بزنن

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

این خم و راس شدنا دیگه چه صیغه ایه  آدم یاد فیلم فارسیای زمان شاه میفته 😁

حالا ن اونقدر خم ک فکر میکنی منظورم اینه ی جوری پشتشو میکرد ب شوهرم جلب توجه می‌کرد 

1436
الان اون مرده هیچ مشکلی نداشته؟ اون خانمه چون مطلقه بوده کرم ریخته؟؟؟؟؟؟ مرد اگر آدم باشه خودشو جم ...

گل گفتی.....اون خانم حداقلش اینه به کسی متعهد نبوده و این کاروکرده اون اقاکه زن داره ومتعهده نبایداین کارومیکرد.   چرافقط به خانما نگاه بددارید به خانما ی مطلقه 

واقعا تاسف اوره از ادم هایی که اهل پیش داوری و برچسب زدن هستن واقعا بدم میاد شعور و شخصیت و عزت نف ...

دقیقا،پیش داوری میکنن،حالا یکی میگفت تمام دخترایه مجرد که زود ازدواج نمی کنن میگن ما فعلا ازدواج نمی کنیم میخوایم درس بخونیم میخوایم شاغل بشیم خوش بگذرونیم بعدا که سنشون میره بالا میان زن دوم میشن،بعضیا انقد بی شخصیت هستن یه حرفائی میزنن آدم می مونه چی بگه 

8
تو جامعه ما بد جا افتاده درموردشون ميگن راه بازه و جاده دراز شما خودتم كه باشي ميترسي الان كه ديگه م ...

دقیقا نباید گفت صد در صد بدن یا خوب،به جایه طرد کردنو قطع رابطه میشه رابطه هارو مدیریت کرد تا اگه اگه امکان داشت مشکلی به وجود بیاد این اتفاق نیوفته

استارتر اگه این نوع پوشش داشتن براتون عادیه پس حرکات ‌(خم راست شدن دوستتون) هم باید عادی باشه...

پوشش چ ربطی ب خم و راست شدن و امار دادن داره من گفتم کلا ن من حجاب دارم ن هیچکدوم دوستام ولی دلیل نمیشه ب شوهر مردم امار بدیم 

1403

یا خیلی خانواده راحت و آزادی هستید که اجازه میدی یه خانم حتی خواهرت حتی مادرت جلوی شوهرت باز بگذره با تاپ و دامن که انگار زنشه یا میخوای جزو پر بازدید ها بشی مارو سرکار بذاری

آخه دختر خوب؛یه زن فقط باید جلوی شوهرش اونجوری راحت برگرده نه جلوی مردای دیگه....والا من هرچی فکر میکنم تو کتم نمیره

هزاران بار هزاران بار گفته شده خانمها لطفاً لطفاً با همسایه رفیق رابطه خانوادگی نداشته باشید بقرآن من اطرافم خیلی دیدم‌ همین همسایه و رفیق زندگی خیلیا رو بهم زده؛خداروشکر من و شوهرم با هیچ کدوم از دوستامون رفت و آمد خانوادگی نداریم فقط در حد تلفن یا هرکس دلش بخواد تنها با رفیقش بره بیرون؛ حتی اگه معصوم هم باشم ما رابطه نداریم با هیچ کدوم از همسایه ها هم رفت و آمد نداریم فقط سلام علیک....خانماااااااااا خواهشٱ برای رابطه های خانوادگیتون حد و مرز بذارید و هرکس و ناکسی رو به حریم خونتون و حریم زناشوییتون راه ندید

ایرانی جماعت حفظ تعادل بلد نیست. توی اروپا و آمریکا هم حتی روابط و پوشش تو جامعه و خانواده تعریف معین داره و کاملا رعایت میشه اون چیزی که به ما دیکته می شه و تو فیلما می بینیم با واقعیت های جامعه شون فرق داره . تو حریم خونه نحوه پوشش و روابط وقتی بدون قاعده باشه میشه زندگی شما. جالبه افتخار هم می کنیم به اینکه پوشش نداریم اما نمی دونیم بیبن همه موجودات عالم این انسان هست که پوشش داره و به جای افتخار به لخت گشتن باید به لباسمون افتخار کنیم وگرنه که ما با موجودات دیگه فرقی نداریم 

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
سلام عشقم خوبي جيگر😍اره كارخوبي ميكني حساس باش رواخاييت😁

سلام گلم خوبیییی؟ چطوری؟ دلم برات تنگ شده بود... نی نی چطوره؟ بخوام نخوام حساسم من 😞😞

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚
1508