1507
1482
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6174 بازدید | 130 پست

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

باور كن باور كن من يه بنده خدايي رو ميشناسم كه شوهرعوضيش  زن ميورد توخونه با زنه هرزه  ...

وای خدا😯🤯😱😱😳😳

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با تمـام مـداد رنگـی هـای دنـیابـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی !خـالی از هـرتشبیه و استعـاره و ایهـام …تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت :دوستتدارم فرزند عزیز تر از جانم!
1473
باور كن باور كن من يه بنده خدايي رو ميشناسم كه شوهرعوضيش  زن ميورد توخونه با زنه هرزه  ...

الان باهاش داره زندگی میکنه یعنی یاللعجب چقد بدم میاد از این زن های بی دست و پای احمق 

هرکه خودداندخدای دلش که چه دردیست درکجای دلش
نميتونم بعضيارو ب همشون ربط بدم راستش  از اين كليشه ها خوشم نمياد انقد طلاق زياد شده كسي چه مي ...

همه ن ولی بعضی ها فکر میکنن چون طلاق گرفتن میتونن آزاد کار کنن اونم با مرد زن دار یا یکی که همسن بچه خودشه

میشه دعا کنید مامان بشم داره میشه دوسال انتظار 😔

دوست مطلقه خوب نیس اصلا

یکی از فامیلامون پارسال با دوتا بچه طلاق گرفت شوهرشو دوست زنه رو هم ریختنو اینم طلاق دادنو رفتن پی زندگیشون

ب همین راحتی

و ب همین وحشتناکی 

تا عمر داره خودشو مقصر میدونه بنظرم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ملیکم

استارتر خوابيد😂متفرق شين

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..
اصلا ربطی ب محجبه یا غیر محجبه و مطلقه و غیر مطلقه نداره حرف اینه ک این تیپ بیشتر ی مرد رو تحریک می ...

الان اگه اسی بگه لخت جلو شوهرم میگشته باز یه عده میان دفاع میکنن که اشکال نداره لخت میگشته مگه هرکی لخت جلو شوهر ادم بگرده منظوری داره؟ چادریا و محجبه ها بیشتر نخ میدن

شما توی مریخم بری هندزفری تو گوشت باشه یکی میاد میپرسه: "زحل چجوری باید برم؟"
1432
اون چادریم که اونا سر میکنن یه نوع پوششه برا کثافت کاریاشون چرا همه چیو قاطی می کنید خانم چادری معتق ...

واقعا ديگه به ظاهر آدما نميشه اعتماد كرد خيليا كه چادر سرشون ميكنن فقط براى طاهر سازيه و اون خانمى كه بيكينى ميپوشه جلوى نامحرم شرف داره به اون خانوم چادرى

1396
الان اگه اسی بگه لخت جلو شوهرم میگشته باز یه عده میان دفاع میکنن که اشکال نداره لخت میگشته مگه هرکی ...

واقعا نمیدونم چرا خودشونو میزنن ب اون راه

من نمیگم محجبه ها خوبن همه

ولی خب این پوششم بده دیگ

حالا هی طرفداری میکنن

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘
چقد خل و‌چل بود اون زن.عزت نفس نداشت؟ غرور نداشت؟ شوهر نگه داشتن به هر قیمتی؟ چقدر چندش😬

دركش نميكنم ميگه بخاطر بچه هام تحمل كردم ٣تا دختر قدو نيم قد داره ميگه بزارم برم اونا زير دست كي ميفتن!!!!اخه وقتي مرد زن مياره خونه جلو بچه ها،اون بچه ها ديگه براشون چي ميمونه شخصيتشون داغون ميشه و به بدترين شكل ممكن بزرگ ميشن پراز نفرت شك عدم اعتماد به نفس و....

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
1457