1464
1411
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6174 بازدید | 130 پست

شماها دیگه خیلیییی راحتین با تاپ و دامن بوده جلو شوهرت؟😧

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس میخوام اسم پسرمو بذارم امیرعباس 😍انشالله
نه دیگه خجالت کشیدم شایدم اشتباه گرفتم😁😬

باشه عزيزم🤣😐

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝          خدايا دهانمان راببند تا كاربريمان را نبندند😂                                                                              انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد  ..

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1475
زن مطلقه هرزه نيست🤪 حالا تاپ و دامنم به فرهنگ خودشون بستگي داره ك چطورن!!

بعضیا هستن واقعا 

رفیق خودمم مطلقه بود با ده تا مرد زن دار رفیق بود یه ساعت میرفت پیششون حقوق یه ماه مارو در میاورد من احمقم باهاش رفت و امد میکردم ولی از من کار با شوهرم نداشت داشت خودمو معتاد میکرد به موقع فهمیدم چی تو سرشه و پاشو بریدم

میشه دعا کنید مامان بشم داره میشه دوسال انتظار 😔
اتفاقا ربطش به همین لباساس س.کسی پوشیدنشه

گفتم که خیلیا محجبه هستن را به را با همه میخوابن از طریق صیغه 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
ما تو خونوادمون حجاب نمیکنیم همه دوستای من ک میان خونمون هم هیچکدوم حجاب ندارن مام میریم خونه اونا ح ...

منم‌حجاب برام‌مهم نیست ،ولی یه موقع هایی ادم‌نباید زیاد خوشبین باشه، باید یه خورده شاخک هاش تیز باشه 

مهربانم‌ ،جانم ،نبضم ،ضربانم،عشقم ،نفسم ،همینجوری کرم دارم صدات کنم عزیزم 
8

😒😒دوستت مطلقه بوده رفتو امدم داشتي معلومه يكيشون كرم ميريزه ديگه من دوستم طلاق گرف قطع رابطه كردم توفه ني شوهرما ولي حوصله خيانت اينا نداشتم تازه با اينكه رابطمو قطع كردم شمارشو از تو گوشيم برداشته بود  بعدم كلي قسمو ايه واسه كسي برداشته بودم😒😒

باشه عزيزم🤣😐

😬😬یکی بود تو سایت یه مدت یعنی خیلی قبلترا اسمشم شقایق بود هی الکی کلاس میزاشت شوهرم اله و شوهرم بله و فلان حالا چیزی هم نبودا شوهرش فکر کردم شما اونی بعدا فهمیدم اشتباه گرفتم چون شما اون نیستی انگار 😬

دوستیارو به خونه نکشونید،حتی اگه میان خونتون در نبود شوهرتون باشه،البته من مثل بعضی دوستان گارد نمیگیرم بگم آدم مطلقه اله بله نه اونام آدمن دیگه،بینشون خوبو بد هست ،مثل مجردا

من نمیتونم این همه سادگیه یه خانومو باور کنم😞😞😞😞

باور كن باور كن من يه بنده خدايي رو ميشناسم كه شوهرعوضيش  زن ميورد توخونه با زنه هرزه ميرفت تو اتاق درو ميبست اونوقت اين ساده خانوم تو اشپزخونه بي صدا گريه ميكرد صداشو شوهرش نشنوه چايي هم ميبرد پشت در ميذاشت در ميزدتا بگيرن😪😪

یک عمر برای دوست داشتنت ...مدت کوتاهی‌ست مگر آدم چند سال عمر می‌کند؟و تازه ممکن است ...نصف عمرش هم تو را نشناسد!تو اما از ابتدا بوده‌ای...همین طور دوست داشتنی مخاطبِ هرچه شاعر!دلبرِ هرچه عاشق! کسی نتوانسته تو را ...جوری که لایقش هستی دوست بدارد حتی من!قول می دهم ..تمام عمرم را خوبِ خوب ...دوستت داشته باشم و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم ...زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...
بعضیا هستن واقعا  رفیق خودمم مطلقه بود با ده تا مرد زن دار رفیق بود یه ساعت میرفت پیششون حقوق ...

نميتونم بعضيارو ب همشون ربط بدم راستش 

از اين كليشه ها خوشم نمياد انقد طلاق زياد شده كسي چه ميدونه شايد ما هم سال بعد برامون لفظ مطلقه استفاده بسه!يعني هرزه ايم؟نه!

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝          خدايا دهانمان راببند تا كاربريمان را نبندند😂                                                                              انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد  ..
1476
😬😬یکی بود تو سایت یه مدت بعنی خیلی قبلترا اسمسم شفایق بود هی الکی کلاس میزاشت شوهرم اله و شوهرم بل ...

نميدونم عزيزم😅

گفتم که خیلیا محجبه هستن را به را با همه میخوابن از طریق صیغه 

اصلا ربطی ب محجبه یا غیر محجبه و مطلقه و غیر مطلقه نداره

حرف اینه ک این تیپ بیشتر ی مرد رو تحریک میکنه تا کسی ک چادر سرشه و هیجاش معلوم نیست

وگرنه هردو میتونن صیغه بشن و خراب باشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘
ربطی به تاپ دامن نداره خیلیا با چادرن اما را به را صیغه میشن 

اون چادریم که اونا سر میکنن یه نوع پوششه برا کثافت کاریاشون چرا همه چیو قاطی می کنید خانم چادری معتقد می دونه که اسلام بهش اجازه نمیده ر به ر صیغه شه

1514