1464
1411
عنوان

شوهرم با دوستم بهم خیانت کردن+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 6174 بازدید | 130 پست
واقعا با تاپ‌دامن بود ،و فکر کردی منظوری نداره 

ما تو خونوادمون حجاب نمیکنیم همه دوستای من ک میان خونمون هم هیچکدوم حجاب ندارن مام میریم خونه اونا حجاب نداریم دوستامم تاپ میپوشن ولی این خیلی لباس س ک س ی پوشیده بود

هرکسیو راه ندین تو زندگیتون😔

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس میخوام اسم پسرمو بذارم امیرعباس 😍انشالله

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
1334
یه چیزی بپرسم؟

بفرمايين

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝          خدايا دهانمان راببند تا كاربريمان را نبندند😂                                                                              انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد  ..

میگن بعد ازدواج رفیق بازی رو تا ی حدی تعطیل کنین واسه همینه ها... حتی میگن از دوستت پیش شوهرت تعریف نکن... تو حالا زن مطلقه رو اوردی با تاپ دامن جلو شوهرت راه بره؟ عجب ...

خب دیگ باید فکرشو میکردی ک ی روز کار ب اینجاها بکشه... خیلی اشتباه کردی... من ک خیلی حساسم رو اینچیزا

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚
واقعا با تاپ‌دامن بود ،و فکر کردی منظوری نداره 

ربطی به تاپ دامن نداره خیلیا با چادرن اما را به را صیغه میشن 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
منم نمیگم هرزه ست مرد میبینه کسی بالا سرش نیست آزاده ....

كسي بخواد كاري كنه نگاه ب شناسنامه طرف نميكنه

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝          خدايا دهانمان راببند تا كاربريمان را نبندند😂                                                                              انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد  ..
1474

منم شرایط مشابه رو داشتم باز توومیتونی از خودت دفاع کنی سه سال از اون قضیه خیانت دوستم و شوهرم میگذره هرشب خوابشو میبینم بخدا دیشبم خواب دیدم ناراحته میگه دخترم سرطان کرفته تقصیر شوهرم بود بااین ک دوستمم بعدا فهمیدم چقدر بی ذات و عوضیه اما شوهرمو مقصر میدونم چون میدونست من چقد این زنو دوست داشتم و خاست با اثبات خیانتش مارو جدا کنه و کرد منه احمق هنوزم اون دختر هرزه رو دوست دارم و دلم نمیخاد براش اتفاقی بیوفته اما از شوهرم متنفرم

1514