1464
1411

اينستاتون باز شده با پروكسي؟؟

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484
اره

وا چطوري اخه

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        انگليسي ها ضرب المثلي دارند كه در آن مي گويند:               كسي كه فقط لندن را ديده باشد،لندن را هم نمي شناسد؛بايد پاريس،رم و برلين را هم ببيني تا بگويي لندن شهر خوبيست يا نه!                                                                        تك منبعي بودن انسان را متعصب و خشك بار مي آورد و عمق فهم را به طرز عجيبي كاهش مي دهد   ..

ببینید پرو کسی خب کلا روش مطمئنی نیست چون شما نمیدونی با چه سروری از کجا وصل شدی.هر برنامه ای رو با پرو کسی باز کنی اطلاعاتی که تو اون برنامه رد و بدل میکنی ممکنه رصد بشه یا برداشته بشه.ولی وقتی کسی مجبوره مجبوره دیگه.البته انقدرم ترسناک نیست ولی بهتره با احتیاط استفاده بشه

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
1334

نه

مَرد هستم، همین.                                                                                                                              من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای جالبتون بدترش نکنید :)))