1676
1605
چند ساله  گواهینامه دارم  اینجاهم  جایی  واسه گشتن نداره از خوابگاه &nbs ...

ب هر حال وقتتو تلف نکن حتما ی برنامه ریزی واسه وقت خالیت داشته باش خیلی چیزا هست ک آدم یاد بگیره خیلی کارا هست ک میتونی انجام بدی درآینده میفهمی 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

دانشجوی چه رشته ای؟

نخ بادبادکمو یجوری وا میکرد ... اینکه تا هر جا خواستم ، بتونم پر بکشم ... یجوری تشنم کرد که میشددریا رو ... مثل یه لیوان آب یه نفس سر بکشم ...  من چه میدونستم اومده زود بره ... چه غروبی داشتن خنده های آخرش ... موقع خداحافظی یه تپش از قلبم ... مثل پروانه نشست روی سنجاق سرش
1522
مثلا چیکارکنم   که  بعدا پشیمون نشم

مثلا حتما تو ی چیزی قوی باش مثلا زبان ک کلی بدردت میخوره اگه بازار کار رشتت خوبه ک چ عالی کنارش میتونی ب چیزایی ک علاقه داری حالا هرچی من خودم آرایشگری دوس داشتم میخواستم مدرکشو بگیرم ک دیگه فرصت نشد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 
شیمی دارویی

ای وای از شیمی بدم میومد ولی بخش داروش خوبه  .. کدوم دانشگاه؟

نخ بادبادکمو یجوری وا میکرد ... اینکه تا هر جا خواستم ، بتونم پر بکشم ... یجوری تشنم کرد که میشددریا رو ... مثل یه لیوان آب یه نفس سر بکشم ...  من چه میدونستم اومده زود بره ... چه غروبی داشتن خنده های آخرش ... موقع خداحافظی یه تپش از قلبم ... مثل پروانه نشست روی سنجاق سرش
مثلا حتما تو ی چیزی قوی باش مثلا زبان ک کلی بدردت میخوره اگه بازار کار رشتت خوبه ک چ عالی کنارش میتو ...

رشتم ی جوریه  مقطع کارشناسی اش ب درد نمیخوره 

دوس دارم  کلاس  موسیقی برم که  باز  بخاطر خوابگاهی بودن سخته

1668
کاش رفته بودم شیمی  تجزیه  شما چی خوندین؟

من آی تی خوندم.. شیمی تجزیه بهتره؟ یا علاقه داری؟

رشتم ی جوریه  مقطع کارشناسی اش ب درد نمیخوره  دوس دارم  کلاس  موسیقی برم که &nb ...

تصمیم گیری کن هدفت مشخص کن اونوقت براش تلاش کن ببین مگه نمیخوای در آینده سرکار بری پس وقتو هدر نده من خودم نمره اول کلاس ودانشگاه بودم اینقد تو زندگی مشغول شدم زودیم بچه دارشدم واس همین ب هدفای خودم نرسیدم الان قدر اونموقع رو میدونم 

مث مشاورا حرف زدم 😁ولی باور کن زودتر از اون چیزی فک کنی وقت وزمان میره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 
خیلی چیز عجیبیه دودقیقه توی بغلش نفسم میگیره میپرم بیرون دوباره میرم توی بغلش بازم نفسم میگیره میپر ...

😁شاید نفست بگیره سختت باشه ولی با همین حال  دلمو آب کردی که اینجا  تنهام     بغل با حس خفگی هم  آرزوست

😁شاید نفست بگیره سختت باشه ولی با همین حال  دلمو آب کردی که اینجا  تنهام     بغ ...

ان شالله خیلی زوده زود نصیبت بشه

من ازت کوچیکترم خیلی چیزا رو که میتونی تجربه کنی من نمیتونم چون متاهلم 

ناراحت نباش 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
ان شالله خیلی زوده زود نصیبت بشه من ازت کوچیکترم خیلی چیزا رو که میتونی تجربه کنی من نمیتونم چون مت ...

واقعا هیچی نیست که ی مجرد بتونه تجربه کنه که ی متاهل نتونه   مگه  اینکه کارخلاف باشه

1645