2726
هیچی دیگه زیادی با پسر خواهر شوهرش صمیمیه ی حرفهایی زده ناخواسته که نباید میزد و شوهره حسابی عصبی شد ...

یعنی خواهر زادهه اون حرفاروب داییش خبر داده بوده؟؟؟

خب چیا گفته توروخدا بگین دیگه

ایشالا محتاج بنده هات نشیم خدا جان

ایشاا... ک دروغ بود 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اومده باپسرخواهرشوهرش چت کرده که شوهرم یعنی دایی پسره مثه یکی از شخصیتهای پ و رن هس و پسره هم به خودش اجازه داده بازن داییه کمی راحت چت کنه و شوهرش دیده زده دهن الهام و گفته توهرزه ای برو بیرون از خونه

یعنی خواهر زادهه اون حرفاروب داییش خبر داده بوده؟؟؟ خب چیا گفته توروخدا بگین دیگه

اره، پسره میگه داییم کچل کرده چجور میتونی تحملش کنی حین اون کارا و اینم میگه واقعا راس میگی الان شبیه جانی سینز شده و ی چیزای دیگه که از قضا شوهره همه رو میخونه

شما همه رو خوندی

میگه شوهرم رفته خونه خواهرشوهرم موهای خودشو از ته زده اینم به پسر ۱۶ ساله گفته جانی شده یعنی هنرپیشه فیلم های بد،،بعد تو این وضعیتی که هیچکس نت نداره اینا عکسم میفرستن خیلی جالبه،،

انقدر فساد زیاد شده و کثافت همه جارو گرفته که دیگه حوصله شنیدم چرت و پرت و نداریم

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
از کجا فهمیدین

نهههههه 

میگم خدا کنه دروغ باشه 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

الهام با پسر خواهرشوهرش صمیمی بوده، نمیدونم سر چی شوهره عصبی بوده رفته موهاشو از ته زده

پسرخواهرشوهر به الهام میگه، الهام میگه شبیه جانی سینز شده پس (بازیگر فیلم های ناجور)

پسره میگه پس یه الکسیس کم داره (بازیگر فیلم های ناجور)

الهام میگه خوب مامانت هم الکسیس

پسره میگه چطور تحمل میکنی شوهرتو تو رابطه

بعد گویا شوهره گوشیو از دست پسرخواهرشوهر میکشه و چت میکنه با الهام، الهام میفهمه و میپیچونه

بعد شوهره میاد خونه و دعوا راه میاندازه و میزنه تو دهنش و میگه از خونه برو بیرون

تا فرداش که الهام از خونه میزنه بیرون و میره خونه مامانش

شوهرم گوشی و پول و کارت و طلاهاشو میگیره

میگه منتظر طلاق باش

بعدم الهام از خونه مادرش خب داد که به مامانش جریانو گفته و منتظره ببینه چی میشه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2706