2733
2734
عنوان

دراینده اگه مادرشوهرشدین چجور مادرشوهری میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 60 پست

من هر روز که بیدار میشم عکس مادرشوهرمو کنار تختم میبینم بهش میگم مامان جون واسم دعا کن که بتونم تو تمام زندگیم مثل تو باشم.تو شوهرداری تو تربیت بچه تو عروس داری.خدا رحمتش کنه  یه فرشته واقعی بود😢😢😢

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

اول اینکه بگم من خیلی خیلی خیلی زیاد از مادرشوهرم کشیدم و هنوز هم گاهی یه چیزایی میبینم اما با این وجود 70 درصد دوسدارم مثه مادرشوهرم باشم چون واقعا رو بچه هاش چه دختر چه پسر و چه شوهرش کنترل داره و با سیاست بسییییاااار زیادی ک داره تو دل همه اعم از خودم (باوجود اون مشکلاتی ک گفتم) جا داره 😀 با وجود تمام بدی هایی ک در حقم کرده اما از وقتی قلقش دستم اومده فهمیدم ک گاهی وقتا  منه عروس هم میتونم از یه چیزایی بگذرم و آشوب درست نکنم .

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
2706