1507
1411
عنوان

دراینده اگه مادرشوهرشدین چجور مادرشوهری میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 52 پست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اول اینکه بگم من خیلی خیلی خیلی زیاد از مادرشوهرم کشیدم و هنوز هم گاهی یه چیزایی میبینم اما با این وجود 70 درصد دوسدارم مثه مادرشوهرم باشم چون واقعا رو بچه هاش چه دختر چه پسر و چه شوهرش کنترل داره و با سیاست بسییییاااار زیادی ک داره تو دل همه اعم از خودم (باوجود اون مشکلاتی ک گفتم) جا داره 😀 با وجود تمام بدی هایی ک در حقم کرده اما از وقتی قلقش دستم اومده فهمیدم ک گاهی وقتا  منه عروس هم میتونم از یه چیزایی بگذرم و آشوب درست نکنم .

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
واي خدانكنه ب چيزاي بد فكر نكن اصلاااا ،كائنات صداتو ميشنوه فقط چيزاي خوب بگووو

شانسم ندارم الان کائنات شنیده😂😂😂😂

از همین میترسم

سخت هست که کوه درد باشی و دیگران به ارامش ظاهرت حسادت کنند
1436
اخییییی،،بچه دار نشه؟چرا؟

که اگر ۱۸ ساله هم هست و دلش ازدواج میخواد از ترس آینده، مانع رسیدن به عشقش نشه

صبر کنه تا واقعا بزرگ بشه 

دیگه رفتار بچگانه نداشته باشه

اون بچه گناه داره 

ولی خودش و همسرش حق عاشقی دارن و اگر روزی نخواستن با احترام جدا بشن فقط یک بچه رو آواره نکنن

اول اینکه بگم من خیلی خیلی خیلی زیاد از مادرشوهرم کشیدم و هنوز هم گاهی یه چیزایی میبینم اما با این و ...

افرین چقد خوب گفتین

مثلا دیدین مادرشوهر یه حرفی میزنه ادم سریع ناراحت میشه

ولی اگه دوست ادم یا خونواده ی خوده ادم بگه عین اون حرفو ادم اصلا ناراحت نمیشه،،اگه ناراحت هم بشه به دل نمیگیره

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
که اگر ۱۸ ساله هم هست و دلش ازدواج میخواد از ترس آینده، مانع رسیدن به عشقش نشه صبر کنه تا واقعا بزر ...

اخیییی،،،فک نکرده بودم به این موضوع،

افرین،،

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
8
اگه عروستون بهتون بی احترامی کنه،،یا هرکاری که به نظر شما بی احترامی بیاد چی؟برخوردتون چیه؟

بهم بر میخوره اما جوابم سرد شدن هست

چیزی که با خواهر خودم هم هست

زندگی بهم یاد داده که با کسی دیگه صمیمی نشم 

باید فاصله ها رو بیشتر کنیم