1600
1480
عنوان

دراینده اگه مادرشوهرشدین چجور مادرشوهری میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 52 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اول اینکه بگم من خیلی خیلی خیلی زیاد از مادرشوهرم کشیدم و هنوز هم گاهی یه چیزایی میبینم اما با این وجود 70 درصد دوسدارم مثه مادرشوهرم باشم چون واقعا رو بچه هاش چه دختر چه پسر و چه شوهرش کنترل داره و با سیاست بسییییاااار زیادی ک داره تو دل همه اعم از خودم (باوجود اون مشکلاتی ک گفتم) جا داره 😀 با وجود تمام بدی هایی ک در حقم کرده اما از وقتی قلقش دستم اومده فهمیدم ک گاهی وقتا  منه عروس هم میتونم از یه چیزایی بگذرم و آشوب درست نکنم .

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
واي خدانكنه ب چيزاي بد فكر نكن اصلاااا ،كائنات صداتو ميشنوه فقط چيزاي خوب بگووو

شانسم ندارم الان کائنات شنیده😂😂😂😂

از همین میترسم

سخت هست که کوه درد باشی و دیگران به ارامش ظاهرت حسادت کنند
اخییییی،،بچه دار نشه؟چرا؟

که اگر ۱۸ ساله هم هست و دلش ازدواج میخواد از ترس آینده، مانع رسیدن به عشقش نشه

صبر کنه تا واقعا بزرگ بشه 

دیگه رفتار بچگانه نداشته باشه

اون بچه گناه داره 

ولی خودش و همسرش حق عاشقی دارن و اگر روزی نخواستن با احترام جدا بشن فقط یک بچه رو آواره نکنن

اول اینکه بگم من خیلی خیلی خیلی زیاد از مادرشوهرم کشیدم و هنوز هم گاهی یه چیزایی میبینم اما با این و ...

افرین چقد خوب گفتین

مثلا دیدین مادرشوهر یه حرفی میزنه ادم سریع ناراحت میشه

ولی اگه دوست ادم یا خونواده ی خوده ادم بگه عین اون حرفو ادم اصلا ناراحت نمیشه،،اگه ناراحت هم بشه به دل نمیگیره

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
که اگر ۱۸ ساله هم هست و دلش ازدواج میخواد از ترس آینده، مانع رسیدن به عشقش نشه صبر کنه تا واقعا بزر ...

اخیییی،،،فک نکرده بودم به این موضوع،

افرین،،

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
8
اگه عروستون بهتون بی احترامی کنه،،یا هرکاری که به نظر شما بی احترامی بیاد چی؟برخوردتون چیه؟

بهم بر میخوره اما جوابم سرد شدن هست

چیزی که با خواهر خودم هم هست

زندگی بهم یاد داده که با کسی دیگه صمیمی نشم 

باید فاصله ها رو بیشتر کنیم