2726
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 105 پست
خدا حفظش کنه از طرف من لپشو گاز بگیر🤣 خوبه، دختر تو چطوره؟ دخترم دیروز صبح واکسن زده همچنان تب دا ...

خدارو شکر خوبه 

من راستش دخترم توهیچکدوم از واکسناش تب نداشت جز همین 18 ماهگی اما واکسن دوماهگیش ب اندازه دوسال پیرم کرد از بس گریه کرد دقیقا 6 ساعت پشت سرهم بی امان گریه کرد 😥😥😥 

الانم بلافاصله بعد واکسن 18 ماهگی سرماخورده 10 روزه اسیرم کرده چون اصلا لب به دارو نمیزنه 😧😧😧😧😧 

نگران نباش چیزی نیست تبش رو با قطره کنترل کن هر 4 ساعت دو برابر وزنش بهش بده 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطبش تو خیابون شریعتی اگه آدرس دقیق صبح از روی کارتش بهت بدم می فهممت من دو ماه حالم بده روزای اول ...

ما نزدیک شریعتی هستیم،ممنونت میشم بهم آدرسش رو بدی عزیزم،خیلی به کمکت احتیاج دارم

واقعا آرامش روحی و روانی ندارم

بینهایت ترسیدم

طفلی تو تنها بودی چه شرایط سخت تری رو گذروندی😭

2728
ما نزدیک شریعتی هستیم،ممنونت میشم بهم آدرسش رو بدی عزیزم،خیلی به کمکت احتیاج دارم واقعا آرامش روحی ...

باشه حتما برات می نویسم واقعا دکتر آروم و خوبیه حال من و که حرفاش خیلی بهتر کرد

من پیش محولاتی و کیهانی و جواد زاده هم بردم اما این عالی بود 

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
باشه حتما برات می نویسم واقعا دکتر آروم و خوبیه حال من و که حرفاش خیلی بهتر کرد من پیش محولاتی و کی ...

ممنونم عزیزم کمک بزرگی بهم میکنی 

امیدوارم همیشه کنار خانواده ت سالم و شاد باشی

طفلی مگه دیگه خواب به چشمای آدم میاد دوباره😢😢😢

خدا همه بچه هارو حفظ کنه خدا واقعا به دادم رسید اگه بیدار نمی شدم چی میشد خدارو هزاااار بار شکر 

تجربه بدی بود خیلی بد 

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
خدا همه بچه هارو حفظ کنه خدا واقعا به دادم رسید اگه بیدار نمی شدم چی میشد خدارو هزاااار بار شکر  ...

میفهممت

بدترین تجربه زندگی آدم دیدن مریضی بچه شه،اونم به این وضع😢

پسرم منم چند روز پیش یهو تب شدید کرد بردیم دکتر گفت یه ویروس شبه آنفولانزاس که جدیدا شایع شده علایمش ...

شوهز منم دیروز تا امروز صب تب شدید داشت بدبختی دکترم نمیرفت.ب ی بدبختی کنترلش کردم ولی مثل کوره میسوخت این انفولانزا چیه ک همه میگیرن اه

2706