2726
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 105 پست
مامانم اومد طفلی بعد دو روز با یه حال بد رفت خونه مریض شد از دخترم ویروس گرفت امروز برادر شوهرم و ب ...

ماسک بزنید خوب دستکش بپوشید اینجوری همه مریض میشن کسی نمیمونه که سالم باشه و پرستاری کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تجربه کردم این اتفاقو دو ماه پیش و هنوزم ارامش به خونم نیومده من خیلی دکتر بردم و تحقیق کردم پی ...

آخی عزیزم انشالله دیگه هرگز تکرار نمیشه.

دلیلش چی بود؟ تب سنج خونه نداشتی که ببینی وقتی خیلی بالا رفته شیاف بزاری؟

نمیدونی چه دمائی بود که تشنج کرد؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
منم تجربه کردم این اتفاقو دو ماه پیش و هنوزم ارامش به خونم نیومده من خیلی دکتر بردم و تحقیق کردم پی ...

خیلی سخته خیلی،هنوز بعد از یه هفته من گریه بند نمیاد

از شوکی که بهم یه دفعه وارد شد تمام بدنم درد میکرد انگار یکی منو حسابی زده بود

دکتر تقدیری کجاست مطبش عزیزم؟

2728
سلام عشقم خوبییی؟😍 خدا مادرشوهرتو واست نگه داده دیدی یه جا به دردت خورد؟😂

خخخخ سلام جینگول جونم 

دخملت خوبه ؟

آره واقعا اون لحظه به دردم خورد البته چشمش نزنم و گوش شیطونم کر بشه خیلی مهربون و محترم شده 😃😃😃😃😃

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
چرا کسی تاپیک من نمیاد؟☹ دخترم واکسن ۲ ماهگیشو دیروز زده اما امشب میبینم اون پائی که واکسن زده داغه ...

ای جونم این واکسن دوماهگی هم از اون واکسنای سخته چیزی نیست تبشو با قطره کنترل کن جای واکسن گاهی هم ورم میکنه هم داغ میشه 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
خخخخ سلام جینگول جونم  دخملت خوبه ؟ آره واقعا اون لحظه به دردم خورد البته چشمش نزنم و گوش شیط ...

خدا حفظش کنه از طرف من لپشو گاز بگیر🤣

خوبه، دختر تو چطوره؟

دخترم دیروز صبح واکسن زده همچنان تب داره☹ اون پائی که واکسن زده داغه نمیدونم چرا☹ یعنی هنوز واکسن پخش نشده؟

من تجربه ندارم از دیشب دق کردم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ماسک بزنید خوب دستکش بپوشید اینجوری همه مریض میشن کسی نمیمونه که سالم باشه و پرستاری کنه 

دخترم گریه میکنه جیغ میزنه که ماسک رو بردارین از صورتتون

کل خانواده با یه ویروس این فسقل داره نابود میشه،تا الان سه تا به جز خودش تلفات دادیم😄

آخی عزیزم انشالله دیگه هرگز تکرار نمیشه. دلیلش چی بود؟ تب سنج خونه نداشتی که ببینی وقتی خیلی بالا ر ...

تا ۷ صبح نه مریض بود نه تب داشت با دماسنج لیزری هم چک کردم ۳۶/۹بود ساعت ۸ خوابیدم ساعت ۱۲ با صدای خر خر

پریدم از خواب  دیدم کبود شده 

۵ روز بعدش هم تب داشت و بستری بود علت تب ویروسی و فقط تب داشت

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
ای جونم این واکسن دوماهگی هم از اون واکسنای سخته چیزی نیست تبشو با قطره کنترل کن جای واکسن گاهی هم و ...

من از تب خیلی میترسم😢

آخه ۲ روز تب طبیعی هستش یعنی؟ فکر میکردم امشب دیگه تب نمیکنه

تا ۷ صبح نه مریض بود نه تب داشت با دماسنج لیزری هم چک کردم ۳۶/۹بود ساعت ۸ خوابیدم ساعت ۱۲ با صدای خر ...

انشالله واسه تو و واسه تمام مادرا هرررگز تکرار نشه😔

استارتر از ته دلم ناراحت شدم واست دقیقا میدونم چی میگی. استرس تورو رها نمیکنه الان عزیزم ولی باید ق ...

شبیه وقتایی شدم که زلزله میومد بعدش از هر صدا و لرزه ای میترسیدیم و خوابمون نمیبرد

خیلی ترسیدم،آرامش از خونمون رفته

طفلی شوهرم که کلا چهره ش بهت زده شده

خیلی سخته خیلی،هنوز بعد از یه هفته من گریه بند نمیاد از شوکی که بهم یه دفعه وارد شد تمام بدنم درد م ...

مطبش تو خیابون شریعتی اگه آدرس دقیق صبح از روی کارتش بهت بدم

می فهممت من دو ماه حالم بده روزای اول به محض اینکه خوابم میبرد جیغ میزدم و میدوییدم تو خونه

اخه اونروز که دخترم تشنج کرد من تنها بودم تو خونه و پسرمم خواب بود 

خدایا عزیزانم رو حفظ کن 
2706