2726
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 105 پست
خدا نکنه عزیزم میتونم بفهممت میگذره این شبای سخت بهشت رو رایگان زیر پات نمیذارن که سختیش به همین چ ...

داغونم به خدا

پسر عمه ش دیروز اومد کمکمون کنه طفلی اونم گرفته مریض شده

الهی بگردم،خیلی سخته به خدا نابود شدم واسه دختر منم دوگانه میزنن؟ فکر نکنم حالا حالا ها بتونم برم ...

آها من فکر کردم بعد واکسن اینطوری شده 😓

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حتما ببرش  دکتر مغز و اعصاب اطفال  امکانش هست دوباره اتفاق بیافته  نوار مغز بگیر&nb ...

فردا وقت دکتر درخشان رو گرفتیم میبرمش امروزم از صبح بیمارستان بودیم

مثل زمانی که زلزله میاد از هر لرزشی میترسی،منم دقیقا از هر حرکت دخترم میترسم

نمیتونم بخوابم 

عزیزم انشالله ک چیزی نیست و حالش خوبه و بهترم میشه اما واقعا اینجور لحظه ها رو خدا به هیچ پدرمادری نشون نده من وقتی دخترم 10 ماهش بود یه تیکه خیار موند تو گلوش الهی بمیرم بچم دور ازجون تا مرگ رفت اگه خونه پدرشوهرم نبودم و مادرشوهرم نبود واقعا سکته میکردم اصلا انگار فلج شده بودم فقط گریه میکردم 😢 این واکسن 18 ماهگی هم دور از جون همه بچه ها مصیبتیه واسه خودش من 10 روز پیش برای دخترم زدم خداروشکر تبش همون روز اول بود ک البته چون دختر من به هیچ دارویی لب نمیزنه من تمام شب بیدار بودم و با دستمال نم دار تبشو پایین میاوردم 😥😥😥😥 ولی تا یه هفته بچم موقع راه رفتن میلنگید 

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
همون شبی که فرداش میخواستیم بریم واکسن بزنیم دخترم تشنج کرد

نمیدونم چون بخاطره واکسن نبوده شاید دوگانه نزنن ...باید از دکترش بپرسی ...ولی واکسن 18 ماهگیم سنگینه یکم ...اگه دکتر گفت 3 گانه بزن و مشکلی نداره حتما صبر کن وخترت خوب خوب بشه انشالله بعدش اقدام کن ...انقدرم نگران نباش گلم هرجقدر استرس داشته باشی برات سختتر میگذره ...برای پسرمنم واکسن 18 ماهگیش که 2 گانه زد اصلا تب نکرد ....

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
کاش یکی بیاد کمکت بتونی یه کم چشم روی هم بذاری اینجوری داغون میشی واقعا

مامانم اومد طفلی بعد دو روز با یه حال بد رفت خونه مریض شد از دخترم ویروس گرفت

امروز برادر شوهرم و بچه خواهر شوهرم اومدن خیلی کمکم کردن ولی برادر شوهرم که فردا میره سرکار

بچه خواهر شوهرمم طفلک مریض شده از دخترم گرفته

یعنی یه وضعیه هاااا

عزیزم انشالله ک چیزی نیست و حالش خوبه و بهترم میشه اما واقعا اینجور لحظه ها رو خدا به هیچ پدرمادری ن ...

سلام عشقم خوبییی؟😍

خدا مادرشوهرتو واست نگه داده دیدی یه جا به دردت خورد؟😂

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ایشالا به خیر بگذره روزای سختی دارم 

استارتر از ته دلم ناراحت شدم واست دقیقا میدونم چی میگی.

استرس تورو رها نمیکنه الان عزیزم ولی باید قوی باشی تا از بچت مراقبت کنی. اصلا فکر نکن که قراره دوباره تشنج کنه. مگه همون بار اول خبر داشتی؟ پس تشنج یهویی اتفاق میفته و استرس تو هیچ چیزی رو حل نمیکنه. ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

چرا کسی تاپیک من نمیاد؟☹

دخترم واکسن ۲ ماهگیشو دیروز زده اما امشب میبینم اون پائی که واکسن زده داغه دلیلش چیه؟

2706