2726
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 105 پست

چقد بد عزیزم. همه این روزا رو گذرندون حالا کمتر یا بیشتر....دکتر ب من گفت فقط ی درصد خیلی کم از تشنج ها اسیب میزنه... نگران نباش ولی دیگه خیلی بیشتر مراقب باش تا 4-5 سالگی یکم راحت تر میشی

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرم زدن و آزمایش خون ازش گرفتن خدا رو شکر تو آزمایشش مشکلی نبود تا الان هم تبش رو با شیاف و شربت کنت ...

پسرم منم چند روز پیش یهو تب شدید کرد بردیم دکتر گفت یه ویروس شبه آنفولانزاس که جدیدا شایع شده علایمش هم یکیش همبن تب ناگهانیه .منم چند روزه درگیرشم .ایشالا خوب میشن مراقبش باش

تیکر تولد پسر عزیزم😍
2728
چشماش رفت بالا بدنش میلرزید یاد اون لحظه میافتم ناخداگاه اشکام میریزه،خیلی سخته

پسرمنم که واکسن 6 ماهگیشو زدیم تشنج کرد درکت میکنم سخته ...ولی برای پسرم خداروشکر زود رفع شد ولی 18 ماهگیش دوگانه زدیم براش

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
پسرم منم چند روز پیش یهو تب شدید کرد بردیم دکتر گفت یه ویروس شبه آنفولانراس که جدیدا شایع شده علایمش ...

پسره منم. یهو بیدار شدم از خواب دیدم تنش داغه سریع شیاف زدم بردمش دکتر

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 
دقیقا مثل من دیگه نا ندارم،امروزم دوباره از صبح بیمارستان علی اصغر بودیم،خسته م خیلی

خدا ان شالله حال هر دوتون رو سریع خوب میکنه. مادری خیلییی سخته

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 
پسرمنم که واکسن 6 ماهگیشو زدیم تشنج کرد درکت میکنم سخته ...ولی برای پسرم خداروشکر زود رفع شد ولی 18 ...

الهی بگردم،خیلی سخته به خدا نابود شدم

واسه دختر منم دوگانه میزنن؟

فکر نکنم حالا حالا ها بتونم برم واکسن بزنم

الهی فدات شم با این حرفت آرومم کردی به خدا انقدر حالم بده یه هفته ست خواب به چشمام نیومده میخوابم مث ...

خدا نکنه عزیزم میتونم بفهممت

میگذره این شبای سخت

بهشت رو رایگان زیر پات نمیذارن که سختیش به همین چیزاست

فقط به خودت برس که بتونی به بچه ت هم برسی  

الهی بگردم،خیلی سخته به خدا نابود شدم واسه دختر منم دوگانه میزنن؟ فکر نکنم حالا حالا ها بتونم برم ...

مواظب دخترنازت باش گلم ...مگه 18 ماهگیشو نزدی ؟!

دیگه تا 6 سالگی واکسن نداره که گلم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706