2733
2734
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 105 پست
وقتی استامینوفن دادی چه جوری رفته بالا؟ واقعا باید چی کار کرد اینجور موقع ها؟

نمیدونم،تو بیمارستان بهش دیازپام دادن

بهم گفتن اگه دوباره کنترل کردی و باز رفت بالا بهش دیازپام 5 بده

سرم زدن و آزمایش خون ازش گرفتن خدا رو شکر تو آزمایشش مشکلی نبود تا الان هم تبش رو با شیاف و شربت کنت ...

مواظبش باش حتما خدای نکرده باز تشنج کنه بزنه به گوشش یا ی جاهای دیگه، دکترم ببر پیش متخصص 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چشماش رفت بالا بدنش میلرزید یاد اون لحظه میافتم ناخداگاه اشکام میریزه،خیلی سخته

درکت میکنم عزیزپبچم تبش۳۹ بود منهخر احمق تو خواب بودمخدا معجزه کرد هیچیشنشد انشالله همیشه تن بچت سالم باشه

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
تشنج به خاطر لرز کردنه؟ من وقتایی که دست و پای بچه یخه ولی سر و بدنش داغه خیلی مراقبم یه باد بهش میخ ...

نه به خاطر تب بالا بود،لرز تشنج با لرز سرما خیلی فرق داره

2738

حتما ببرش  دکتر مغز و اعصاب اطفال 

امکانش هست دوباره اتفاق بیافته 

نوار مغز بگیر  

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
نمیدونم،تو بیمارستان بهش دیازپام دادن بهم گفتن اگه دوباره کنترل کردی و باز رفت بالا بهش دیازپام 5 ب ...

ان شاالله خداسلامتی بده بهش عزیز دلم ان شاالله هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه تو وظیفه مادری خودت رو انجام دادی این اتفاق میتونست واسه هر کسی دیگه هم پیش بیاد اگر یک درصد ته دلت از خودت ناراحتی این ناراحتی رو بریز دور تو یه مادر خوب هستی

راستی من همون لحظه که دخترم تشنج کرد با 115 تماس گرفتم گفتن سریع به کف پاش ضربه بزن تا به حالت عادی برگرده

ما هم آب پاشیدیم هم ضربه زدیم سریع برگشت

گفتم شاید به درد کسی درآینده بخوره ولی دعا میکنم هیچ کس این صحنه رو نبینه😢

ان شاالله خداسلامتی بده بهش عزیز دلم ان شاالله هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه تو وظیفه مادری خودت رو انجام ...

الهی فدات شم با این حرفت آرومم کردی به خدا انقدر حالم بده یه هفته ست خواب به چشمام نیومده میخوابم مثل جن زده ها هر نیم ساعت به نیم ساعت پا میشم

خودمم از سرماخوردگیش گرفتم دارم میمیرم دیگه😣😣😣

2706