2703
2553
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

1779 بازدید | 105 پست

شبی که فرداش میخواستیم دخترم رو ببریم واکسن 18 ماهگیش رو بزنه دخترم یه دفعه تب کرد با استامینوفن کنترلش کردم ولی یه دفعه تبش رفت بالا و تشنج کرد😔

خیلی لحظه بدی بود،خدا به هیچ پدر و مادری نشون نده جلوی چشمش بچه ش حالش بدمیشه

بردیمش بیمارستان،یه شب بستریش کردن

ی شب کم نیست

۳ روز نگه میدارن 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سرم زدن و آزمایش خون ازش گرفتن خدا رو شکر تو آزمایشش مشکلی نبود تا الان هم تبش رو با شیاف و شربت کنترل کردم

ولی یه هفته ست نابود شدم،میترسم بخوابم،شبا بیدارم و روزا هم در حال مریض داری😣

امیدوارم خوب بشه سریعتر ان شاءالله

خیلی مراقب باشید که همه آزمایشات لازمو انجام بدن و حسابی تحت نظر باشه. بهتر بشه ایشالا

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706