1464
1482
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 91 پست
مامانم اومد طفلی بعد دو روز با یه حال بد رفت خونه مریض شد از دخترم ویروس گرفت امروز برادر شوهرم و ب ...

ماسک بزنید خوب دستکش بپوشید اینجوری همه مریض میشن کسی نمیمونه که سالم باشه و پرستاری کنه 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

در ضمن شیاف دیازپام  هم همیشه داشته باش خدای نکرده اگه تکرار شد اول شیاف دیازپام بزار

خدایا ازت هزاران بار ممنونم بابت فرشته هايي كه بهم دادي خودت برام حفظشون كن فقط تو ميتوني و بس
منم تجربه کردم این اتفاقو دو ماه پیش و هنوزم ارامش به خونم نیومده من خیلی دکتر بردم و تحقیق کردم پی ...

آخی عزیزم انشالله دیگه هرگز تکرار نمیشه.

دلیلش چی بود؟ تب سنج خونه نداشتی که ببینی وقتی خیلی بالا رفته شیاف بزاری؟

نمیدونی چه دمائی بود که تشنج کرد؟

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

منم تجربه کردم این اتفاقو دو ماه پیش و هنوزم ارامش به خونم نیومده من خیلی دکتر بردم و تحقیق کردم پی ...

خیلی سخته خیلی،هنوز بعد از یه هفته من گریه بند نمیاد

از شوکی که بهم یه دفعه وارد شد تمام بدنم درد میکرد انگار یکی منو حسابی زده بود

دکتر تقدیری کجاست مطبش عزیزم؟

سلام عشقم خوبییی؟😍 خدا مادرشوهرتو واست نگه داده دیدی یه جا به دردت خورد؟😂

خخخخ سلام جینگول جونم 

دخملت خوبه ؟

آره واقعا اون لحظه به دردم خورد البته چشمش نزنم و گوش شیطونم کر بشه خیلی مهربون و محترم شده 😃😃😃😃😃

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
1473
چرا کسی تاپیک من نمیاد؟☹ دخترم واکسن ۲ ماهگیشو دیروز زده اما امشب میبینم اون پائی که واکسن زده داغه ...

ای جونم این واکسن دوماهگی هم از اون واکسنای سخته چیزی نیست تبشو با قطره کنترل کن جای واکسن گاهی هم ورم میکنه هم داغ میشه 

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
خخخخ سلام جینگول جونم  دخملت خوبه ؟ آره واقعا اون لحظه به دردم خورد البته چشمش نزنم و گوش شیط ...

خدا حفظش کنه از طرف من لپشو گاز بگیر🤣

خوبه، دختر تو چطوره؟

دخترم دیروز صبح واکسن زده همچنان تب داره☹ اون پائی که واکسن زده داغه نمیدونم چرا☹ یعنی هنوز واکسن پخش نشده؟

من تجربه ندارم از دیشب دق کردم

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
ماسک بزنید خوب دستکش بپوشید اینجوری همه مریض میشن کسی نمیمونه که سالم باشه و پرستاری کنه 

دخترم گریه میکنه جیغ میزنه که ماسک رو بردارین از صورتتون

کل خانواده با یه ویروس این فسقل داره نابود میشه،تا الان سه تا به جز خودش تلفات دادیم😄

آخی عزیزم انشالله دیگه هرگز تکرار نمیشه. دلیلش چی بود؟ تب سنج خونه نداشتی که ببینی وقتی خیلی بالا ر ...

تا ۷ صبح نه مریض بود نه تب داشت با دماسنج لیزری هم چک کردم ۳۶/۹بود ساعت ۸ خوابیدم ساعت ۱۲ با صدای خر خر

پریدم از خواب  دیدم کبود شده 

۵ روز بعدش هم تب داشت و بستری بود علت تب ویروسی و فقط تب داشت

خدایا ازت هزاران بار ممنونم بابت فرشته هايي كه بهم دادي خودت برام حفظشون كن فقط تو ميتوني و بس
1334
ای جونم این واکسن دوماهگی هم از اون واکسنای سخته چیزی نیست تبشو با قطره کنترل کن جای واکسن گاهی هم و ...

من از تب خیلی میترسم😢

آخه ۲ روز تب طبیعی هستش یعنی؟ فکر میکردم امشب دیگه تب نمیکنه

تا ۷ صبح نه مریض بود نه تب داشت با دماسنج لیزری هم چک کردم ۳۶/۹بود ساعت ۸ خوابیدم ساعت ۱۲ با صدای خر ...

انشالله واسه تو و واسه تمام مادرا هرررگز تکرار نشه😔

دخترم گریه میکنه جیغ میزنه که ماسک رو بردارین از صورتتون کل خانواده با یه ویروس این فسقل داره نابود ...

😂😂😂😂 ای خدا 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
استارتر از ته دلم ناراحت شدم واست دقیقا میدونم چی میگی. استرس تورو رها نمیکنه الان عزیزم ولی باید ق ...

شبیه وقتایی شدم که زلزله میومد بعدش از هر صدا و لرزه ای میترسیدیم و خوابمون نمیبرد

خیلی ترسیدم،آرامش از خونمون رفته

طفلی شوهرم که کلا چهره ش بهت زده شده

خیلی سخته خیلی،هنوز بعد از یه هفته من گریه بند نمیاد از شوکی که بهم یه دفعه وارد شد تمام بدنم درد م ...

مطبش تو خیابون شریعتی اگه آدرس دقیق صبح از روی کارتش بهت بدم

می فهممت من دو ماه حالم بده روزای اول به محض اینکه خوابم میبرد جیغ میزدم و میدوییدم تو خونه

اخه اونروز که دخترم تشنج کرد من تنها بودم تو خونه و پسرمم خواب بود 

1474
خدا حفظش کنه از طرف من لپشو گاز بگیر🤣 خوبه، دختر تو چطوره؟ دخترم دیروز صبح واکسن زده همچنان تب دا ...

خدارو شکر خوبه 

من راستش دخترم توهیچکدوم از واکسناش تب نداشت جز همین 18 ماهگی اما واکسن دوماهگیش ب اندازه دوسال پیرم کرد از بس گریه کرد دقیقا 6 ساعت پشت سرهم بی امان گریه کرد 😥😥😥 

الانم بلافاصله بعد واکسن 18 ماهگی سرماخورده 10 روزه اسیرم کرده چون اصلا لب به دارو نمیزنه 😧😧😧😧😧 

نگران نباش چیزی نیست تبش رو با قطره کنترل کن هر 4 ساعت دو برابر وزنش بهش بده 

مطبش تو خیابون شریعتی اگه آدرس دقیق صبح از روی کارتش بهت بدم می فهممت من دو ماه حالم بده روزای اول ...

ما نزدیک شریعتی هستیم،ممنونت میشم بهم آدرسش رو بدی عزیزم،خیلی به کمکت احتیاج دارم

واقعا آرامش روحی و روانی ندارم

بینهایت ترسیدم

طفلی تو تنها بودی چه شرایط سخت تری رو گذروندی😭

1508