1507
1411
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 91 پست
الهی فدات شم با این حرفت آرومم کردی به خدا انقدر حالم بده یه هفته ست خواب به چشمام نیومده میخوابم مث ...

خدا نکنه عزیزم میتونم بفهممت

میگذره این شبای سخت

بهشت رو رایگان زیر پات نمیذارن که سختیش به همین چیزاست

فقط به خودت برس که بتونی به بچه ت هم برسی  

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

الهی بگردم،خیلی سخته به خدا نابود شدم واسه دختر منم دوگانه میزنن؟ فکر نکنم حالا حالا ها بتونم برم ...

مواظب دخترنازت باش گلم ...مگه 18 ماهگیشو نزدی ؟!

دیگه تا 6 سالگی واکسن نداره که گلم

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  
1475
خدا نکنه عزیزم میتونم بفهممت میگذره این شبای سخت بهشت رو رایگان زیر پات نمیذارن که سختیش به همین چ ...

داغونم به خدا

پسر عمه ش دیروز اومد کمکمون کنه طفلی اونم گرفته مریض شده

الهی بگردم،خیلی سخته به خدا نابود شدم واسه دختر منم دوگانه میزنن؟ فکر نکنم حالا حالا ها بتونم برم ...

آها من فکر کردم بعد واکسن اینطوری شده 😓

داغونم به خدا پسر عمه ش دیروز اومد کمکمون کنه طفلی اونم گرفته مریض شده

کاش یکی بیاد کمکت بتونی یه کم چشم روی هم بذاری اینجوری داغون میشی واقعا

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
حتما ببرش  دکتر مغز و اعصاب اطفال  امکانش هست دوباره اتفاق بیافته  نوار مغز بگیر&nb ...

فردا وقت دکتر درخشان رو گرفتیم میبرمش امروزم از صبح بیمارستان بودیم

مثل زمانی که زلزله میاد از هر لرزشی میترسی،منم دقیقا از هر حرکت دخترم میترسم

نمیتونم بخوابم 

1485

عزیزم انشالله ک چیزی نیست و حالش خوبه و بهترم میشه اما واقعا اینجور لحظه ها رو خدا به هیچ پدرمادری نشون نده من وقتی دخترم 10 ماهش بود یه تیکه خیار موند تو گلوش الهی بمیرم بچم دور ازجون تا مرگ رفت اگه خونه پدرشوهرم نبودم و مادرشوهرم نبود واقعا سکته میکردم اصلا انگار فلج شده بودم فقط گریه میکردم 😢 این واکسن 18 ماهگی هم دور از جون همه بچه ها مصیبتیه واسه خودش من 10 روز پیش برای دخترم زدم خداروشکر تبش همون روز اول بود ک البته چون دختر من به هیچ دارویی لب نمیزنه من تمام شب بیدار بودم و با دستمال نم دار تبشو پایین میاوردم 😥😥😥😥 ولی تا یه هفته بچم موقع راه رفتن میلنگید 

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
همون شبی که فرداش میخواستیم بریم واکسن بزنیم دخترم تشنج کرد

نمیدونم چون بخاطره واکسن نبوده شاید دوگانه نزنن ...باید از دکترش بپرسی ...ولی واکسن 18 ماهگیم سنگینه یکم ...اگه دکتر گفت 3 گانه بزن و مشکلی نداره حتما صبر کن وخترت خوب خوب بشه انشالله بعدش اقدام کن ...انقدرم نگران نباش گلم هرجقدر استرس داشته باشی برات سختتر میگذره ...برای پسرمنم واکسن 18 ماهگیش که 2 گانه زد اصلا تب نکرد ....

کاش یکی بیاد کمکت بتونی یه کم چشم روی هم بذاری اینجوری داغون میشی واقعا

مامانم اومد طفلی بعد دو روز با یه حال بد رفت خونه مریض شد از دخترم ویروس گرفت

امروز برادر شوهرم و بچه خواهر شوهرم اومدن خیلی کمکم کردن ولی برادر شوهرم که فردا میره سرکار

بچه خواهر شوهرمم طفلک مریض شده از دخترم گرفته

یعنی یه وضعیه هاااا

1403
عزیزم انشالله ک چیزی نیست و حالش خوبه و بهترم میشه اما واقعا اینجور لحظه ها رو خدا به هیچ پدرمادری ن ...

سلام عشقم خوبییی؟😍

خدا مادرشوهرتو واست نگه داده دیدی یه جا به دردت خورد؟😂

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
ایشالا به خیر بگذره روزای سختی دارم 

استارتر از ته دلم ناراحت شدم واست دقیقا میدونم چی میگی.

استرس تورو رها نمیکنه الان عزیزم ولی باید قوی باشی تا از بچت مراقبت کنی. اصلا فکر نکن که قراره دوباره تشنج کنه. مگه همون بار اول خبر داشتی؟ پس تشنج یهویی اتفاق میفته و استرس تو هیچ چیزی رو حل نمیکنه. ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏

منم تجربه کردم این اتفاقو دو ماه پیش و هنوزم ارامش به خونم نیومده

من خیلی دکتر بردم و تحقیق کردم پیشنهاد میکنم ببرش پیش دکتر تقدیری 

خدایا ازت هزاران بار ممنونم بابت فرشته هايي كه بهم دادي خودت برام حفظشون كن فقط تو ميتوني و بس

چرا کسی تاپیک من نمیاد؟☹

دخترم واکسن ۲ ماهگیشو دیروز زده اما امشب میبینم اون پائی که واکسن زده داغه دلیلش چیه؟

1514