1600
1541
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 93 پست
چشماش رفت بالا بدنش میلرزید یاد اون لحظه میافتم ناخداگاه اشکام میریزه،خیلی سخته

درکت میکنم عزیزپبچم تبش۳۹ بود منهخر احمق تو خواب بودمخدا معجزه کرد هیچیشنشد انشالله همیشه تن بچت سالم باشه

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین
تشنج به خاطر لرز کردنه؟ من وقتایی که دست و پای بچه یخه ولی سر و بدنش داغه خیلی مراقبم یه باد بهش میخ ...

نه به خاطر تب بالا بود،لرز تشنج با لرز سرما خیلی فرق داره

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

حتما ببرش  دکتر مغز و اعصاب اطفال 

امکانش هست دوباره اتفاق بیافته 

نوار مغز بگیر  

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
1546
نمیدونم،تو بیمارستان بهش دیازپام دادن بهم گفتن اگه دوباره کنترل کردی و باز رفت بالا بهش دیازپام 5 ب ...

ان شاالله خداسلامتی بده بهش عزیز دلم ان شاالله هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه تو وظیفه مادری خودت رو انجام دادی این اتفاق میتونست واسه هر کسی دیگه هم پیش بیاد اگر یک درصد ته دلت از خودت ناراحتی این ناراحتی رو بریز دور تو یه مادر خوب هستی

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

راستی من همون لحظه که دخترم تشنج کرد با 115 تماس گرفتم گفتن سریع به کف پاش ضربه بزن تا به حالت عادی برگرده

ما هم آب پاشیدیم هم ضربه زدیم سریع برگشت

گفتم شاید به درد کسی درآینده بخوره ولی دعا میکنم هیچ کس این صحنه رو نبینه😢

ان شاالله خداسلامتی بده بهش عزیز دلم ان شاالله هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه تو وظیفه مادری خودت رو انجام ...

الهی فدات شم با این حرفت آرومم کردی به خدا انقدر حالم بده یه هفته ست خواب به چشمام نیومده میخوابم مثل جن زده ها هر نیم ساعت به نیم ساعت پا میشم

خودمم از سرماخوردگیش گرفتم دارم میمیرم دیگه😣😣😣

1432

چقد بد عزیزم. همه این روزا رو گذرندون حالا کمتر یا بیشتر....دکتر ب من گفت فقط ی درصد خیلی کم از تشنج ها اسیب میزنه... نگران نباش ولی دیگه خیلی بیشتر مراقب باش تا 4-5 سالگی یکم راحت تر میشی

سرم زدن و آزمایش خون ازش گرفتن خدا رو شکر تو آزمایشش مشکلی نبود تا الان هم تبش رو با شیاف و شربت کنت ...

پسرم منم چند روز پیش یهو تب شدید کرد بردیم دکتر گفت یه ویروس شبه آنفولانزاس که جدیدا شایع شده علایمش هم یکیش همبن تب ناگهانیه .منم چند روزه درگیرشم .ایشالا خوب میشن مراقبش باش

تیکر تولد پسر عزیزم😍
1601
چشماش رفت بالا بدنش میلرزید یاد اون لحظه میافتم ناخداگاه اشکام میریزه،خیلی سخته

پسرمنم که واکسن 6 ماهگیشو زدیم تشنج کرد درکت میکنم سخته ...ولی برای پسرم خداروشکر زود رفع شد ولی 18 ماهگیش دوگانه زدیم براش

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  
پسرم منم چند روز پیش یهو تب شدید کرد بردیم دکتر گفت یه ویروس شبه آنفولانراس که جدیدا شایع شده علایمش ...

پسره منم. یهو بیدار شدم از خواب دیدم تنش داغه سریع شیاف زدم بردمش دکتر

برای سلامتی خودم و نی نی یه صلوات میفرستین  
دقیقا مثل من دیگه نا ندارم،امروزم دوباره از صبح بیمارستان علی اصغر بودیم،خسته م خیلی

خدا ان شالله حال هر دوتون رو سریع خوب میکنه. مادری خیلییی سخته

برای سلامتی خودم و نی نی یه صلوات میفرستین  
پسرمنم که واکسن 6 ماهگیشو زدیم تشنج کرد درکت میکنم سخته ...ولی برای پسرم خداروشکر زود رفع شد ولی 18 ...

الهی بگردم،خیلی سخته به خدا نابود شدم

واسه دختر منم دوگانه میزنن؟

فکر نکنم حالا حالا ها بتونم برم واکسن بزنم

1578