2726
عنوان

بارداری و زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره حوشبحال اونایی که پوستشون چربه مادرشوهرم سه تا شکم زاییده اما یه ترک هم نداره شکمش 

ببین حتما کرم هم نزده.

پس مطمئن باش ربطی به کرم نداره.

منم‌کای ترک خوردم ولی مهم نیست بچه به دنیا بیاد میبینی چیزای دیگه مهم تره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728

خانومی قسمتی از مادرشدن همین ترکها و تغییراته.....اگه فکر میکنی آمادگی و تحملشو نداری فعلا اقدام نکن برا بارداری چون برا مادرشدن باید خییییلی بیشتر از اینا فداکاری کنی 😇🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بعضی وقتا غصه ترکامو میخورم و عکسای قبلمو میبینم ولی وقتی بچمو یادم میاد میگم گوربابای ترک فدای سر بچم😍

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
خانومی قسمتی از مادرشدن همین ترکها و تغییراته.....اگه فکر میکنی آمادگی و تحملشو نداری فعلا اقدام نکن ...

خب اخه سن من کمه دوس ندارم از الان شکمم ترک بیوفته اخه خیلی روی اندامم حساسم چون مربی رقصم 😔😔😔😔

2706