2703
2553
عنوان

بارداری و زایمان

275 بازدید | 36 پست

به نظرتون من چیکار کنم که در دوران بارداری شکمم و اندامم ترک نخوره 

اصلا دوس ندارم اندامم شل و ترک بخوره 

اخه پوستم خشکه میدونم ترک میخوره میخام بدونم راهی واسه پیشگیری هست؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من روغن زیتون‌زدم از ماه اول اصلا ترک نخوردم نه بارداری قبلیم نه الان ولی به هر حال هرکار کنی شکم و سینه شل میشه فکر کن اون همه کش بیاد و بزرگ شه دیگه مثل قبل نمیشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

پزشکا میگن هیچ راهی نداره.

اونا که کرم میزنن و ترک نمیخوره پوستشون خوبه مطمئن باش اگه کرم نزنن هم ترک نمیخوره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2714
چرب كن 

عکس پروفایلت چقد وحشتناکه

از دور معلوم نمیشه پیتزاست انگار سوراخ سوراخه فوبیا دارم 

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
وای ته دلمو خالی نکنین😔😔😔😔

من باردار شدم هیچ جام ترک نخورد هیچ جا. از مامانت سوال کن ببین تو بارداریش چ شکلی بوده تو هم همونطوری میشی.

میشه واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستید❤
پزشکا میگن هیچ راهی نداره. اونا که کرم میزنن و ترک نمیخوره پوستشون خوبه مطمئن باش اگه کرم نزنن هم ت ...

اره حوشبحال اونایی که پوستشون چربه مادرشوهرم سه تا شکم زاییده اما یه ترک هم نداره شکمش 

من روغن زدم فایده نداشت پوستم شدید خشک بود شکمم مثل دفتر نقاشی بچه ها شده خط خطی😩

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706